Chcem prestat s vasou pomocou-kto sa prida?

Príspevok v téme: Chcem prestat s vasou pomocou-kto sa prida?
antibul

Ahojte,od pondelka chcem nadobro skoncovat s bulimiou a prezieranim sa a zacat sa normalne a zdravo stravovat.
Chcem ist podla zasad 90dn.rozlis.diety,upravit a vysportovat si postavu a hladam niekoho s kym by sme sa vzajomne podporovali,poradili si a povzbudili.
Potrebujeme okamzite zmenit tento prekliaty sposob zivota,pomozme si!

antibul

ahoj jaar,gratulujem k uspesnemu dnu.ja som vsak sklamala,najme seba.2dni som vydrzala a dnes som to opat doj...ani som nechcela,aj ked som zjedla toho trochu viac,ale ked som zozrala tie cokolady,tak som musela....
prepac a drz sa,zajtra skusim znova

antibul

ahoj jaar,tesi ma,ze si zareagovala a dufam,ze nam to pojde,pretoze nam to musi ist.dnes som uz 2den nic nevracala a to vdaka tomu,ze som sa neprezrala a radsej ako ty som isla vybehat.
tak sa tesim na ''spolupracu''

jaar

ahoj.aj ja s tym chcem skoncovat,tak ta beriem za slovo a od zajtra si drzme prsty.v podstate som uz zacala behat a stravujem sa celkom zdravo-ale mojej psychike to moc nepomaha a stale podlieham...ale uz bolo dost!

antibul

tak dnesny den bol super,nemala som ziadnu potrebu sa prejedat [aj ked po mojom obede som mala ''chutky'',ale som sa zamestnala].
vecera: sunka,salat
a za cely den len 3cukriky
a kedze uz je vela hodin,viem,ze mi uz ziadne jedlo ''nehrozi''

antibul

tak dnes som este nebola v ''akcii'' a je mi dobre.
moj jedalnicek myslim celkom ok
r:2hrusky,pol jablka,3lieskovce
d:1,5dcl zriedenej pomar.stavy
o:par kuskov kurata,velky kus sunky,konzerva zeleneho hrachu,trochu salatu a uhorky
-teraz idem von,nech mi prejde cas a nemyslim na jedlo

antibul

90dn.ma pravidla kedy jest a hlavne dodrziavat casove odstupy,to ja potrebujem.Skusala som podla nej jest 2x a nevracala som dlhsie ako tyzden.Ale potom zasa,takze hladam aj podporu.
A schudnutie bude prijemnym sprievodnym javom,potrebujem len takych 5kg.

jaja

nemyslim si,ze 90dnova dieta je najlepsim zaciatkom...co tak jest vsetko,ale v normalych malych davkach?:)inak sport je super,to je jasne...ja osobne cvicim aerobik,plavam a posilnujem :)a tiez rada tancujem:)endorfiny vleju radost do zil:)