Chatovanie s cudzimi zenami

Slobodna

Našťastie mám konečne chlapa, ktorý na chatovanie nemá čas :)
bibba pekne napísané, dnes som si všimla viaceré tvoje príspevky a dobré názory

bibba

no mozno to neni otom, ze ti muzi vas prestali mat radi, prestali vas lubit. asi sa len zacali s vami nudit. to je vsetko... co uz. su aj dobri muzi. ale tych je podla mna menej nez takychto. a dokazu podviest aj krasnu, mudru babu. je vela zaujimavych zien proste... a muzi su z nich pokakani jak mali chlapci. nikdy nebudete len ta jedna jedina pre nich. treba sa s tym zmierit. ziadna z nas neni taka uzasna, aby ju muz zboznoval roky a roky. proste to tak uz davno nechodi... jeden par z mala, je taky, ze aj po velmi dlhej dobe su jeden druhemu verni, jeden druheho stale rovnako miluju nadovsetko, a jeden druheho neprestali nudit. zial bohu, proste je to tak.......................

brekeke

vidim ze mnohe tu mame takyto problem...
ja som toho svojho tiez nacapala na hruskach... stale bol ku mne mily, hovoril ako velmi ma lubi, aky mi je verny, az raz, asi pol roka dozadu sme sa pohadali, a on, uz ani neviem preco, mi dal hesla od jeho emailu, ICQ, pokecu, atd, aby som si mohla overit, ze naozaj nema predo mnou co skryvat... samozrejme prve co som spravila, aktivovala som si PLUS-ko (s cim on neratal) a precitala som si dva tyzdne stare RPcky... pri citani mi bolo tak zle, ze som mala az zavrate, cierne flaky pred ocami, velku hrcu v hrdle, srdce mi slo z hrude vyskocit, pre slzy som ani citat nevedela... medzi vsetkymi tymi hroznymi RP aj jedna typu: "Teraz mi chvilu nepis, moja priatelka bude na mojom ucte, potom sa ti ozvem"... vytrvalo mi tvrdil, ze to pre neho nic neznamenalo, ze lubi iba mna, ze uz to nespravi... volal, pisal, nedal pokoj, tak som mu dala este jednu sancu...
v juli tohto roku som ho vsak castokrat v noci nacapala na sexzoznamke, a tak som si potajomky opisala heslo a pod ho zasa na pokec, aktivovat PLUS-ko... tentokrat to bolo este horsie, lebo kadza RP sa tykala sexu: ake polohy mas najradsej, rada fajcis, ake mas prsia, a jednoducho si to s tymi zenami rozdaval cez net... neskor mal dokonca obdobie, kedy uz konkretne vyhladaval sex za FO (so ziadnou sa vsak nestretol, to viem isto)... vsetky RP som si skopirovala do 4 dokumentov (do 1 sa nezmestili), aby som mala dokaz o jeho nevere(kedze predosle si vsetky vymazal este skor ako som sa stihla spamatat) a priznala sa mu, ze som smirovala...
opat, hadky, rozchod, ospravedlnenie, ze on to nebral vazne,on to nepovazoval za neveru ako taku, ze len chcel vediet, ako to maju zeny rady, aby mi ulahodil v posteli... vraj si s nimi pisal len vtedy ked sme sa pohadali a on nevedel na com je (ci som sa s nim nahodou uz definitivne nerozisla)... sluboval ze to uz nespravi a tak sme zostali spolu...
no a naposledy pred tyzdnom som mala taku zlu predtuchu, tak som si opat aktivovala PLUS a opat som tam nasla RP (aj ked nie az v takom mnozstve) so zenami, plne flirtov, sexu, pozvani na kavicku, dokonca jednej jeho znamej z rodneho mesta pisal, ako velmi mu chyba (kedysi davno nieco spolu mali), ci u neho neprespi, ked bude v KE a pod... myslela som, ze bud skoncim na psychiatrii alebo si sama nejako ublizim...
vztah som zasa ukoncila, opat mi sice chyba, ale ked si predstavim vsetky tie RP, je mi z neho zle... naozaj neviem co mam robit... bolo mi s nim uzasne, planovali sme si spolocnu buducnost ale s klamarom, podvodnikom a nevernikom zit a trapit sa kvoli nemu naozaj nechcem... :(
ani toto sa mi nepise najlahsie, ale oproti mne mas tu vyhodu, ze priatel je k tebe uprimny.. mne moj klamal vo vsetkom, este aj v tom, ci kupil oregano alebo nie...

bebe keksik

pokecik:

No, asi ta sexualna vychova na strednych skolach fakt chyba...

To co popisujes robia mladi a nevyzreti pubertiaci plny hormonov...casom mozno dozriete ;-)...

bebe keksik

neznáma5:

To ze si mu zakazala pokec nic nevyriesi. Pokec je len prostriedok. Ak ma sam potrebu vyhladavat ine zeny a zaroven je s tebou, tak to bohuzial nevesti nic dobre. V prvom rade to zavisi od toho co on chce, nie od toho ci mu ty nieco zakazes...Ak by ta mal rad a vas vztah by ho naplnoval, asi by mu ani na um nezislo hladat nejakym sposobom ine zeny...takze byt tebou, na rovinu by som sa vazne opytal preco to vobec robi a ci ta vlastne miluje...pretoze podla toho co si napisala to vyzera ze si chce skor uzit aj s inymi zenami...

neznáma5

Ja som priateľovi zakázala pokec a ostatné zoznamovacie stránky, mala som na to svoj dôvod, lebo som tiež na niečo prišla, čo nebolo pre mňa príjemné. Vie, že len raz vstúpi na tú stránku ako pokec, tak rozchod. A keď vidím tie reklamy na pokec, tak mi zle. Kvôli nemu som si vytrpela svoje.

katussska24

mimi 1234 :((( to mi je ľúto...ja sa toho tiež bojím a mám v hlave také scenáre, že si tiež bohvie s kým vypisuje,,všetci sú rovnakí,,to máš pravdu, nevážia si to, čo majú.