Chatovanie s cudzimi zenami

moje

No a foto tam ma? Ale aj ked ma, moze to byt niekto iny...Najlepsie bude, ked uplne prestanete obaja reagovat na jej spravy. A basta, len vam chce ublizit.

pokecik

vieš, ja som dúfala, že sa tým priatelovi zdvihne sebavedomie, ze sa niekomu paci lebo on si mysli, ze je skaredy ...ale nakoniec sa len trapi lebo ona vie toho o nom dost a on netusi kto to je

pokecik

trošku som s nou pisala teraz ale nema to zmysel, priatelovi verim a ona sa moze pokusat o co chce ak on nechce stretko tak nebude, nič tym neporiesim, ze si s nou budem pisat takze kaslem na to ..verim mu, on vie co ma robit

moje

Ale vztah sa nam nerozpadol kvoli tomuto, toto som dokonca ani nikdy nepriznala, ez som to urobila, nikdy sa nedozvedel, ze som to bola ja a a ja som mu to ani nedala nikdy pocitit, co uz. No a ty si nejako zisti teda o nej z ineho nicku, ved jej napis.

moje

To som bola ja:)) Ani sa nepytaj, ja som hned zacala, ze ho chcem, ze je sexi a ze chcem sexstretko...a on, ze nie sexstretko nie, lebo ma babu-akoze mna- ale ze na kavu mozeme ist...kokos a este potom take reci okolo...normalne povytahoval nas milostny zivot a nestalo ma to skoro nic, len trapnu fotku v plavkach...ale uz by som to nespravila