Chatovanie s cudzimi zenami

zuzana82000

tiez si myslim,ze mate fajn vztah.neries to a zi.
ozaj a ked ste pisali [ty z toho druheho nicku],tak o com?takto si mohla zistit,ako pise s inymi zenami

moje

No ake stretnut, vsak nech jej napise teda pred tebou, ze sa nechce stretnut a bude to vyriesene, kde je problem, ved to by mohol urobit a bude.

pokecik

jemu verím ale jedna zenská co mu pise sa mi nepozdáva, chce sa s nim stretnut, chce ho....no aspon viem, že nie som samma kto si to mysli

moje

Tak ale potom co tu riesis, vsak taky uprimny vztah, aby sa ta este opytal, ze ci nepoznas niekoho s kym si pise na pokeci, som uz davno nevidela.))) Nelam si hlavu nad tym a uzivajte si vztah.

pokecik

nehovorí mi to preto aby som žiarlila, len aby som vedela o čo ide ak nejaku babu nepozná spyta sa ma ci neviem kto je to iste robim aj ja

moje

Jaj ked ti vsetko hovori, to len chce, aby si na neho ziarlila:)) aby si vedela, ze aj ine maju zaujem:)) jaj to je v pohode podla mna.)

moje

Ja som raz spravila osudnu chybu, ze som mu zacala vypisovat s druheho nicku:)) a jasne, ze sa chytil:)) a mna skoroo na stolicke vykotilo a potom som mu to ani nemohla vycitat:)) hehe toto baby nikdy nerobte, uporoznujem dopredu, najvacsia blbost:)) aku som kedy spravila_)

pokecik

on mi všetko hovorí, hovorí mi, že mu píšu, že ho chcú a tak.....ja jemu tiež mňa len zaujíma kto má na to aký názor......moja kamoska má zakázané pisat si s chalanmi od svojho a to sa mi zdá choré