Priberanie z alkoholu

pivko111

z piva sa nepribera, nema sa preco z neho pribrat, lebo nic take neobsahuje..
len to, ze s piva su ludia stastnejsi a podporuje tiez chut do jedla..

dada123

likery a koktejly su dost sladke, tak z nich sa dobre pribera... ak ta zaujma konkretne ktory alkohol obsahuje sacharidov, mozes si to nastudovat tu www.flora.cz

RNG

Alkohol rozpusta tuky v tele. Tie sa potom v krvi dostavaju do pecene, kde sa alkohol rozlozi(enzymaticky proces) a tuky zostanu. Preto typicky alkoholik ma ciste cievy ale pretucnenu pecen.
Pretucnena pecen nemoze poriadne fungovat, takze prestane cistit krv od splodin a telo sa rychlo zamori.

kosa

z alkoholu pribera vase telo a odbera vasa penazenka, a aj to je dovod preco si predavci alkoholu mozu dovolit pekne luksusne avta, a spotrebici len choroby.

j.u.r.i.

...blboosť...s alkoholu sa nepriberáá priberáá sa s toho že ked pijete tak vám strašne chutíí jesť...a s toho sa priberááá že ked pijete vela jete viac ako obvykle a to ide do váááhy...cukrov vela obsahuje aj neviem čo takže to není o tom...a kaloorie s alkoholu su práázdne kalooorie takže to nemáá žiadny výýznam....

kaja2

ja si skor myslim, ze alkohol zatazuje pecen a ta potom nemoze spravne /nema kedy/ odburavat tuky. Takze asi spomaluje metabolimus, okrem toho, ze je to svinstvo na psychiku.
Jasne, ze za pohar vinka, alebo stamprlik vodky sa nestriela. Ja to myslim vo vacsich davkach.

ehmmm..

ahaa.. takze z alkoholu sa nepribera ? hmm ? napr. ked pijem vodku s energetickym napojom ?? alebo len vodkuu.. ci tatransky.. ale nehovorim ze pravidelne.. len zrieedkavo !! ale kebyze pravidelne tak neni rizike ze priberiem ?