ako je na vyske?

otazka

fgf, to zavisi od tvojich priorit. Co pre teba znamena, ze za nieco stoja? Myslim, ze kazda skola vie nieco dat. Ak nechces cestovat tak daleko, tak nemas inu moznost ako si vybrat skolu blizko teba. To fakt zalezi len na tom, co chces.

otazka

ano, nedavno som sa stretla s pripadom, ked 10-rocno dieta chcelo spachat samovrazdu. Dost ma to zarazilo, aj ked uz som o takych pripadoch pocula. Ale ked som ho videla na vlastne oci. Taky maly chlapcek,sirota:( dost mi ho prislo luto a este viac ma to naplnilo tuzbou po psychologii.
fgf, moj nazor je jednoznacne Komenskeho v BA. A potom Trnavská.

suns

jasne, máš pravdu... do každej materskej školy by sa zišiel psychológ... aby mal kto riešiť tie stavy tých detí..hrozné (mamina robí v škôlke..viem o čom hovorím)

otazka

ja som v podstate psychologiu na strednej nemala, ale velmi sa o to zaujimam. Nemyslim si, ze je ich vela. A v dnesnej dobe je zivot velmi stresujuci a psychicke choroby budu pribudat ako huby po dazdi. Vid "rozvinute staty" ako USA

suns

čafte, trošku od veci, aké budú témy na mature, neviete? Slovenčina, angličtina:) aspoň teoreticky:) ja chcem íst na učiteľstvo - angličtina.. tiež neviem ako to tam bude... a ak si mala psychológiu na strednej, teda ak nejdeš z gympla alebo obchodnej, tak je to fajn.. ja mám psychológiu, je to pekný predmet, ale dnes je psychológov strašne veľa! Okrem toho je to dosť ťažké - odpútať prácu od súkromia.. ale veď to je na tebe:)