Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hladat za bolestami brucha gynegologicku suvislost...

Príspevok v téme: Hladat za bolestami brucha gynegologicku suvislost...
skorica

ahojky, mam uz dlhodobejsie problemy so zaludkom. su to take krce v oblasti pod pupkom, mam pocit doskoviteho brucha a musim byt vtedy v skrcenej polohe, potom mi to za par hodin prejde. s jedlom to nesuvisi, to som uz vylucila. mala som v minulosti cystu na vajecniku, praskla sama a vytiekla. preto si niesom ista ci to moze mat suvis s gynek. alebo ci to nemoze byt zo stresu, dost sa nervujem pre skolu. poradi mi pls niekto co mi je a ako by sa to dalo liecit. dakujeeem

skorica

no ono to raz boli pod pupkom, ale väcsinou je to okolo pupka a vo vnutri. neni to vobec pod rebrami. je to taky zvieravy chrakter, ani nepicha ani nic take. len to boli a ked stojim alebo lezim je mi zle, som smadna a je mi na odpadnutie a musim sa skrcit do ulavovej polohy, potom to prejde casom. bola som aj inuly aj predtym rok 2krat na vys. u gastroenterologa a nic nezistil, ziadne vredy. hovoril ze to moze byt zo stresov alebo zo zleho stravovania, ale ja sa stravujem normalne. Gynekologicka ma liecila na cystu minuly rok v oktobri ATB, odvtedy nic ale hovorila ze cysty sa mi mozu zopakovat.

chod k lekarovi

moze ist o myom na maternici/nemavas bolestivu a intenizvnu menstruaciu??/ a zrasty,nemyslim si ze to suvisi so zaludkom, ta bolest je moc nizko lokalizovana.mas aj ine traviace potiaze, zapchy,hnacky, plynatost/plynatost moze sposobovat ako opisujes doskovite brucho-predpokladam,ze mas na mysli spazmy/??okolo pupku by som tipovala skor nieco crevne.urcite zajdi za obvodnou nech ta psle na gastroenterol.a urcite aj ku gynekolog.

zaludok mozes citit tak pod hrudnou kostou alebo poslednym rebrovym oblukom, ale nie pod pupkom. pod pupkom su creva, mozno mas problemy s plynatostou. vajecbiky su tiez dost daleko od pupka. napis presnejsie, kde ta to boli.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.