Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Piercing

lemonada

ja som si dala vcera (5.1) industrial. v študiu. troska krvicky bolo pri prepichu nebolelo ma to skoro vobec.ale potom sa mi na spodnej dierke spravila chrasta, taka dost velka a stale puka a tecie mi z toho krv. v noci som sa zobudila a mala som polku ucha krvaveho(zaschnuta krv) a stale mi to troska krvaca. je to dost neprijemne a nevyzera to najlepsie. neviem co s tym zo studia mi este neodpisali tak hladam na nete rozne fora o tomto a pod. bojim sa chrastu dat dole aby mi to stale nekrvacalo potom ale potrebujem to dat dole kvoli cisteniu.

Lenočka

Ja mám tiež dosť naušnic hh :P...3 nastrelené...dve v chrupavke robené ihlou od kamarátky.. a aj industriál mi robila kamarátka ihlou...bolelo to statočne ale stálo to zato...hojilo sa mi to skoro 7 mesiacov...tiež sa mi zatým spravila hrčka a opuchlo mi to..ale časom to všetko zmizne ;)... chcela by som si dať spraviť prising do jazyka tak by som bola rada ak tu s tým má niekto skúsenosti mohol by mi poradiť?:) ak niečo tak pokec:Lienka_122 alebo FB:Lenka Kováčová :) Ďakujem:)

lenkaaaaaaaa

alkoholom to urcite nieje. asi ti tam poskodili nejake vlasocnice. pravdepodobne ti ten piercing vyberu a vydenzifikuju ranu. ale to musia oni posudit, urcite s tym maju skusenosti

nika20

cozeee? :((( a co mam s tym teraz robit?? :(( bozee ..normalne sa bojim teraz...:( co mi s tym v studiu spravia? ..ja som po prepichnuti pila alkohol tak nemoze to byt tym?? :( sice len 1 pivo ale aj tak...

lenkaaaaaaaa

ono to vobec nema krvacat. nanajvis par minut po prepichu. a urcite z toho nema tiect stale krv- po prepichu je normalne ze okolo prepichu je trocha zaschnutej krvy. ale ak z toho stale vyteka krv ako pises, urcite to nieje v poriadku. chod do studia kde si si to dala prepichnut. a to cim skor

nika20

caute..Ja som si dala v piatok industrial ale strasne mi to krvaca uz 3 den..ani do skoly nemozem ist lebo stale to tecie a velmi a chcem vediet ze ked vy ste si dali ako dlho vam to tak krvacalo??

zajac_77

Ja mam piercing v jazyku mam to aj natocene vobec to nebolelo aj ked dva tyzdne bol napuchnuty ale da sa to v pohode zvladnut...mala som aj v brade robil mi to kamarat co nema papiere ani nic a robil mi to doma a nemala som s tym ziadne problemy ani to skoro vobec nebolelo a rychlo sa to zahojilo. Teraz si idem dat znova do brady a industrial, myslim si ze to oliet urcite bude lebo chrupavka je dost tvrda ale stoji mi to za to :)

Ywka_Grázlík

ja máám v každom uchu 4 naušnice...a s toho 5 som si prepichovala ja..nebolíííí to a ani mi to nezavadzia..mám aj v chupavke hore a to je úplne najsamlepie co len existuje..a idem si dat aj industrial...takže nemááš sa čoho báť..xD

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Piercing - Fórum - ZDRAVIE.sk