Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

To je zivot...

zuzanas

No keď si myslíte že život v USA je lepší tak prosím odsťahujte sa, ale ja som rada že som sa narodila a aj bývam tu na Slovensku.

skazaton

:P a co s tim ces ? si pametam ze ked som to tam zabijal ze moj idol bol juhokorejsky UD progamer chun jung hee AKA "Bet.Sweet" :P

skazaton

no slovaci tam maju uplne ine sance, tam mozes robit len za minimalnu mzdu sa mi zda. no ale ja to myslim tak ze keby si sa tam narodil ... ja idem 15. marca do irska takze uvidim =) a w3 hmm no akurat tak warcraft ale to asi si nemyslel ^^

fgf

a este som sa chcel spytat...ty uz v tom USA si, ci sa tam len chystas ist? si si taky isty, ze si tam najdes robotu co ti bude vynasat tolke peniaze?

fgf

no hej ale to nie je len tak, ze si poviem, ze zajtra sa odstahujem do USA...inac skazaton hovori ti nieco skratka w3? ak nie, tak sa ani nepytaj, preco to chcem vediet :)

skazaton

"zivot je tazky" chcel by som vidiet aky tazky je zivot v USA/Anglicku oproti slovensku, vies radsej budem chodit do skoly 9 rokov ZS,5 rokov SS a budem mat plat cca. 2700$ z toho znackove oblecenie priemerne 20$ (cca 390 sk !!) v USA ako toto iste na slovensku len za plat 13 000-16 000 z toho znackove oblecenie = 2000 sk jedno pojebane tricko, a za 350 akurat chinesse shit vytahane ... proste zivot na slovensku je kruty, nie zivot sam ...

fgf

ved prave, ked som este student, a staraju sa o mna rodicia, tak to je vpohode, ale neviem si predstavit, ako si napr. zarobim 2mil. na dom..a dnesne dievcata chcu byt vsetky financne nezavisle..

moniqa87

podla mna fgf trocha moc zvelicujes, urcite ti ta choroba neprida na sebavedomi, ale aspon ti neohrozuje zivot (moja mama ma diabetes prveho typu uz od detstva a kazdy den len trpnem aby bola ziva ked sa vratim domov)
druha vec je, ze sa privelmi upinas na peniaze, ale uvedom si, ze aj ked si vyberies dobre plateny obor, ak sa o to vnutorne nezaujimas tak nebudes nikdy stastny vo svojej praci a myslim, ze peniaze az take dolezite nie su, na to aby sme si vyberali pracu z ktorej budeme mat jedine depresie.
a zas ziaden clovek nebol milionarom hned, ja som si vybrala ucitelstvo (anglictina + matematika) a dobre viem, ze to je nedocenena praca, ale chcem robit nieco co ma naplna. myslim, ze mozes byt stastnejsi ked robis to co ta bavi ak aj nedostavas miliony.
no a vyber partnera, na to ziaden figel nenajdes, mnohi ho najdu az po 30 a poznam aj takych co ho nasli uz v 15.
uvedom si, ze ako student si stale ten najbezstarostnejsi clovek pod slnkom, lebo vekom problemy len pribudaju... tak si to uzivaj, ved mas krasnych 16...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

To je zivot... - Fórum - ZDRAVIE.sk