Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

To je zivot...

mariamaria

RNG mas cistu cistulinku pravdu v tom ,co si napisal...je to smutne ,ked niekto mlady uz teraz zavrhuje svoj zivot ...a doslova ho obtazuje zit...naco sa vobec zaoberat takymi vecmi???zite zivot pre svojich najblizsich...pre seba..preto ,co ste nedosiahli a chcete...a ked nic dosiahnut nechcete ???hm...ubohe...ale taki ludia si nezasluzia ani lutost,ktorym sa tu nechce byt!!!!to je iba a jedine IBA Z NUDY!!!! z toho ,ze dnesni mladi nevedia ,co so sebou od nudy...a nie som najstarsia mam 23 a som stastna!!!!dnes ma moj pokladik 1.rocik a hned z rana takato tema !!!hrozne!!!preto si ja a aj moje dietatko ,ci moj manzel uzivame kazdulinku chvilku ,co sme spolu...lebo ZIVOT JE KRATKY!!!a uz nebude ziadne POTOM!!!!JE TERAT!!!tak sa zobudte a zite!!!a nie tu plackat ,ze co bude ...!!!ach...keby ste boli nebodaj chori, a nemali na vyber???hm???potom by ste si povedali boze este aspon zopar rockov!a tak ked vam terza nic nechyba,preco si to sami kazite???

evcca

RNG, mas pravdu, obcas sme sebecki a staci tak malo- len chciet. bojujme, ved nove vyzvy su super a vzdy sa nieco naucime:-)

RNG

Nechcel by som byt vo vasej kozi. Narodili ste sa len nedavno,naroky mate na urovni ludi s krajin z ovela vyssiou zivotnou urovnou(vplyv televizie, ktora nielenze ukaze uroven zivota z najbohatsich krajin, ale ho este aj ruzovo prifarbi),
tvrda praca, namaha a dlhorocne usilie, ktore donesie po dlhom case ovocie su vam nezname alebo neprijatelne.
Nuz ja som prezil vyse 60 rokov, cely zivot som tvrdo pracoval, som uz v tretom odbore, vsade som bol zatial uspesny, lebo som dal do toho vsetko, nelutoval namahu a mozno povedat ze som viacmenej spokojny.
A tesim sa na dalsie roky, hoci nie som zdravy ako vy, telo mi uz casto nesluzi tak ako by malo(cukrovka, lamka,vek...)a som ochotny ked treba prejst aj do dalsieho noveho pola.
Svet je krasny, zivot zaujimavy a zdolane prekazky cloveka naplnia hrdostou a vnutornou spokojnostou.

onono

ale na druhej strane matika na IT je o niecom inom ako na psychologii. a ta matika pokial viem by mala byt len na prijimackach. teraz myslim psychologiu.

onono

matika nie je vsade, ale je uz aj na psychologii lebo je o nu velky zaujem, takze sa tu matiku asi budes musiet naucit. :)

seda

fuj co to hovoris o rakovine, neruhaj sa! a ked nie IT tak popozeraj inde; a ja som pocula ze matika je aj na psychologii :)

seda

to ze ta zaujima psychologia neznamena ze ju musis aj studovat, skus si pozistovat viac informacii o inych odboroch, urcite ta nieco zaujme. Psychologiu mozes mat ako konicka. Daj sa na IT, to je dnes naozaj najperspektivnejsie, a ma to aj siroky zaber uplatnenia.

fgf

dada, viem, ma to asi 1% populacie :)
ale inak da sa s tym nejak zit, ale dievca budem mat urcite az po operacii..
ad praca: jedine, co ma zaujima, je psychologia, a to neni bohvieako platene..
ach jaj preco som ja len taka komplikovana povaha...ale na druhej strane, v kutiku duse som rad, ze som taky aky som :)

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

To je zivot... - Fórum - ZDRAVIE.sk