Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rollen, lymfoven ... máte skúsenosti?

janka

....este aby som Lucii poradila..rollen je najvhodnejsi na celulitidu a formovanie, ale este lepsi ako rolen je vakuova masaz pomocou slimwave pro system alebo vacupressu.....lymfodrenaz na relax a opuchy noh a detoxikaciu, vynikajuca vec ..

janka

VACUSHAPE..pocula som o nom velmi vela ...mna by skor zaujimalo ci su vysledky naozaj ucinne...ide o chudnutie do centimetrov...sportujem , cvicm pravidelne aj sa zdravo stravujme ale tych poslednych 5 kil ide najhorsie, myslite ze to poomoze?poradi niekto?

mia

Lucia,
vyskusala som vsetky tri. Zalezi od toho, co ocakavas od tychto pristrojov, podla toho by som ti poradila. Moje skusenosti? Mne osobne sa najviac paci vacushape, hlavne sa mi zvysila vykonnost. Roletik je dobry na formovanie zadku, bokov; lymfoven- pokial mas problemy s bolestami noh, zastavenou lymfou, mas jednotvarne zamestnanie- ale niet nad rucnu lymfomasaz.
Ale co sa tyka brucha- obycajne brusaky a kalanetika mi pomohli ovela viac ako vsetky stroje dokopy. Takze- aky mas problem?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.