co vas zaujme na chlapoch?

bebe1989

a ešte som zabudla...nemusi to byt vôbec model..a ani sa mi nepačia velmi namakaní chlapi...iba tak akurat, čo sa venuju aspon nejakemu športu...

bebe1989

hlavne nech nema rozkrok na kolenach a nechodi ako velky frajer...takych "týpkov" fakt nemusim...ja si vždy tvar a to hlavne oči a usta, resp. úsmev...pekny úsmev očarí väčšinu ludi...no a potom samozrejme ako každa baba sa otoči a obzrie si aj zadok :)) ale celkovo ako pôsobí a chodí, ako už bolo spomínané...

cicka

no tak mne sa práveže páčia silnejší alebo tučnejší chlapi,a na každom chlapovi si hned všimnem čo má v gatiach, a takí tučnejší majú aj hrubší penis.........

shiloh

balblabla...
otazka znela co nas najviac zaujme a co sa nam paci na chalanoch...tak snad nenapisem ze velke brucho spinave nechty a siriaci sa zapach...

balblabla

všetky by ste chceli vymakaných, vypracovaných, nagelovaných šulinkov. by som bola zvedava, čo za skidy a škraty ste vy..tie vaše naroky.........

balblabla

Mne sa lubi pung, ska, reggae a metal typ. Dlhé vlasiska alebo ťažké číro, to je moje. Žiadne EMO !! Ak ma kerku a piers, tak to je ešte väčšie + A halvne nech ma pekne oči a milý usmev, ostatné mi je jedno. Som skôr na chudých a vysokých, také špagetky :)

shiloh

a este ma napadlo...ruky..take pekne vypracovane ramena...akoze ziaden rocky zasahuje ale take akurat kde sa len tak nieco rysuje no mnaam...

marfuška anjelik

Ak ide oproti mne,tak celková vizáž.Nemusí byť pekný,ale musí byť na ňom poznať,že sa o seba stará.Upravené oblečenie,upravená tvár a vôňa.Nie je nič odpudivejšie,ako keď chlap smrdí fajčením,potom a nebodaj ešte aj po alkohole.A ak ide predo mnou tak je to jednoznačne pozadie.Áááách jáááj...vypracované pozadie...

deedee

no z dialky to je ako prvé oblečenie,lebo to tvare mu z daleka neni dobre vidieť, ale inak su to hlavne oči. ak ma pekne oči, tak mi je už všetko jedno :) a dlhé vlasy :))