Ako si vysportovat peknu postavu za 4 mesiace?

Príspevok v téme: Ako si vysportovat peknu postavu za 4 mesiace?
veronika15

dobry den..mam 15 rokov 168 cm a asi 54 kg... mozno to neznie ani tak zle a ani to zle vobec nie je a som so svojou postavou celkom spokojn a..len by som chcela nieco napravit trocha a to je brucho zadok a stehna...na konci skolskeho roka ideme zo skoly do talianska a ked tam budeme v plavkach ale co i len v kratasoch a tak nechcem mat zadok ako skrinu a aby mi bolo brucho vidiet...
poradite ako mam cvicit aby som to za tie 4 mesiace nejako napravila?...stravujem sa zdravi jem zeleninu ovocie pijem tri litre vody denne masi obcas ale vacsinou ryby a celozrnne vyrobky...ale necvicim vobec jedine ked idem od zastavky busu domov:D...
a prosim len normalne prispevky nie typu :chod sa liecit na anorexiu a podobne...
dakujem

rebiattta356

NIČ. Jediné čo ti pomôže schudnúť a vyšportovať si peknú postavu je:
1.jesť menšie porcie
2.Jesť môžeš všetko ale naozaj menej nezdravého a veľa ovocia a zeleniny
3.CVIČIŤ
4. Na nohy a stehná ti pokojne stačia drepy (aspoň 40 za deň)
5. A na bruško cvič sklapačky ;)
Do mesiaca budeš mať dokonalú postavu (záleží na tom koľko vážiš)

koli

ahojte poradite my ako si višportovat postavu za 4 mesiace? A chcel by som sa spitat musim použivat vitamini(ganier...)atd. Ak ano tak načo?

MojNazor

Moj nazor je taky ze telo sa da vysportovat normalnym treningom a cvikmi ake robia aj v posilke staci odkukat a je to... A co sa tyka stravy tak treba vsetko jest lebo telu to chyba... A este na nabratie existuju gainery aj proteiny to vam uz poradia.. A kazdy sa stazuje ze to je chemia a v com dnes nie je ? ...

veronika15

dakujem vsetkym za rady....
no to fitko by bolo fajn ale z mojho vreckove ledva zapltim kozmetiku a kde tu kino nie to este fitnescentrum:D...
takze najjednoduchsi je asi ten beh...ved je to aj na certsvom vzduchu cize fajn no...
a hladovat urcite nebudem nebojte sa:D...to by som nezvladla mne skor aj doma hovoria ze stale len jem ale su to zdrave veci cize sa to da...
ale este mam taku otazku jednu...
asi v marci minuleho roka som sa rozhodla zacat s normalnym pitnym rezimom lebo dovtedy som denne vypila mozno kakao a jedn pohar dzusu...no zozaciatku som sa musela sialene nutit do pitia cistej vody ale casom mam pocit ze je to normalne nejaky moj zlozvyk..uz ked nemam co s rukami tak pijem ked sa ucim pijem pri tv pijem proste kade chodim tade pijem..a podotykam ze vodu:D...je to normalne?...

3martina3

Cau Veronika, skus kliknut na www.ceskatelevize.cz , tam si daj program Bud fit s CT a mozes makat kolko len chces. Su to asi 8 min videa, mozes si vybrat ci chces precvicit brucho, zadok, chrbat, je tam aj power joga alebo aerobic. Pohrab sa v historii a urcite ti nieco sadne. Vela stastia, hlavne nehladuj a snaz sa drzat si taku stravu ako doteraz.