Nevjem sa spravit

sii

tak mu to nerob jasne ze ked ste sami tak nema chut nechaj to tak ked su tam rodicia tak ho nechaj a sprav mu to iba vtedy ked tam nikto nie je ked sa mu nepostavi tak jeho problem. Musis ho pritlacit bo to je skoro perverzne. He
Aj ked ja pokladam sexovanie na "verejnosti" totalne vzrusujuce.

sofinka

My sme sa zatial nemilovali ale neviem ako to pojde -lebo ja s nim spat urcite nebudem ked budu vedla v izbe rodicia a brat a ked budeme sami tak sa mu ani nepostavi ...

sii

mam radu vystrc ho vonku z okna a rob mu to mozno bude mat dostatok adrenalinu :)))
Iba vtip neskusaj to radsej :)
Mozno sa viac sustredi ked tam niekto je aby bol rychlo hotovi. Hlava hraje velku ulohu

sofinka

No neviem ,ale ja som uz z toho zufala,lebo ja nemam velmi rada ked su vedla jeho rodicia preto casto nechcem nic riesit a ked je volny byt a vsetko v pohode tak nic ma ide porazit

mia

sofinka nebude to tym ze tym ze su jeho rodicia vedla v izbe tak ho to drazdi viac..citi v tom niaky taky adrenalin..su ludia ktorych to vzrusuje..nemyslim konkretne rodicia ale ten adrtenalin ze vas niekto moze pritom pocut alebo niekto nachytat ..

sofinka

Cawes baby neviem cim to je :ked sme spriatelom nahi na posteli vsetko v pohodicke byt volny hudba hra -nespravi sa ked ho robim rukou,ale ked su vedla v izbe rodicia tak je za 2 minuty neviete cim to moze byt ?

mia

ja som mala taky sity problem odkedy sexualne zijem ..nikto nikdy ma nevedela urobit..mozno bol problem vomne mozno v nie..nech som robila co so m chcela neslo to..s mojim byvalym som spavala rok a pol a spravila som sa 2 x asi..neprehanam:)nesloto..dosiel novy priatel ktoreho starsne milujem a som donho zamilovana a snim problem dosiahnut orgazmus nemam ..:)))comu sa tesim..snim je to ako keby o niecom inom ..tak len tolko

mimkaaa

milaa jankaaaaa ...myslim si ze ked je priatel rozumny ,pochopi,ze aj ty chces aby ti bolo dobre,a nabuduce to nezopakuje tj.nezmeni polohu ,lebo chce on inu...urcite bud e mat radost ,ked mu povies "milacik ukazem ti ako sa teraz dobre urobim ,ked nezmenis polohu" skuuuus vela stastia!:)

sii

jankaaaa: ved mu povedz co ti dobre robi. Inak sa nikdy nezhodnete. Alebo mu to ukaz a smeru ho tam kde tebe je dobre