Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

..VAS NAZOR...

Príspevok v téme: ..VAS NAZOR...
ohh

zaujima ma vas nazor chlapi/zeny. mam priatela(2r), ktory ma casto podozrieva z nevery (nikdy som nic neurobila za jeho chrbtom!!)vzdy, ked sa dlhsie nevidime, tak dostavam take vypocuvacie otazky atd..na jednej strane mi to aj lichoti, lebo to znamena(to znamenalo) pre mna, ze si ma chrani...no dnes....som sa dostala do jeho e-mailovej schranky (planovane, ale zaroven aj nahodou) videla som tam totiz jedno meno, v zozname na chatovanie, ktore mi bolo povedome, minulu sezonu, ked sme robili obaja v hotely, bola to nasa hostka, v mojom veku, pekna baba, sportovy typ..a videla som ich casto, ze sa spolu bavia atd..logicky som aj ja vychrlila zopar poznamok, ako to?dnes, s odstupom par mesiacov najdem korespondenciu tych dvoch..kde v podstate on jej dava najavo svoju velku naklonnost..zaujimavostou je..ze ked som si pozrela datumy, kedy jej to pisal, vzdy, ked ja som nemohla byt pritomna, bud som bola na dovolenke, alebo on sa odnieklial vracal..skratka, aby nemal moment prekvapenia..v maily nebol nijaky kontretny navrh na sex alebo nieco, ale vela nepriamych navrhov na stretnutie - hlavne z jeho strany a taktiez, zeby ju dokazal pocuvat aj tyzden a ze pride za nou svojim sukromnym lietadlom...(ja viem, mozno su to hovadiny, posledny mail bol od nej 31.10. na kt. uz neodpovedal...ale aj tak, po precitani tych mailov som vyvratila cele ranajky.. je mi z toho zle...on mna upodozrieva, pricom ja by som si v zivote nedovolila nieco podobne..nikdy..CO SI MAM DO RITI O NOM MYSLIET ??

cat

jasne, ze mu nemozem povedat, ze som videla jeho postu, ja by som chcela, aby o tom povedal sam.. apropo..ked chce, je to vynikajuci herec(asi by mal zmenit povolanie!!)

miri413

skus este pockat, ako sa to vyvinie....len mu nepovedz, ze si videla tie maily, lebo obvini teba, ako napisala agaba....skus sa ho jemne spytat na tu hostku, samozrejme s nejakou suvislostou nech to nie je podozrive, ze ti len tak napadla, a sleduj jeho reakciu. ak nie je dobry herec tak sa prezradi aj sam. za pokus nic nedas, max ho zneistis....

ohh

alebo jeho..., mas pravdu agaba, budem sa chvilu tvarit ze nic..aj ked sa asi zblaznim, lebo sa budem tyrat myslienkami, co sa deje za mojim chrbtom. ..boze, ale co sa mu odohrava v hlave, ked robi taketo kraviny, preco to chlapi robite???

agaba

myslim si to iste co RNG aj Dee, ale viem z vlastnej skusenosti, ze je to veeelmi ale naozaj velmi tazke..opustit niekoho len tak zrazu, tak prave preto este vyckaj a uvidis, spravi este nejaku blbost, po ktorej budes rozhodnuta to ukoncit, samozrejme ak to sama chces...a este nieco, aj keby si mu to vsetko povedala, ze o tom vies a tak, tak by sa aj napriek tomu vsetkemu tvaril, ze je svatuskar, a este by spravil dokonca z teba tu najhorsiu, ze ty mu chodis do posty a td..a bude ta opat len upodozrievat! Ved vyskusaj, sama uvidis, lebo takto je to tazke radit, povedat ti na to svoj nazor mozeme, ale je len na tebe co ty spravis, ako sa zariadis, ci pocuvnes, srdce, rozum, nas alebo neviem co vsetko....

Deee

Myslim si, ze niekoho takeho rozhodne v zivote nepotrebujes, urobi ti zo zivota peklo, utekaj od neho, iba ta bude boliet srdiecko

cat

mno..zatajovani asi bude viac,o ktorych este neviem, ale klamat by mi neklamal(to sa mi u neho este nestalo) na priamu otazku, priama odpoved.mame 24r a uz neviem, ci je ten vztah perspektivny..vzdy som s myslela, ze hej..strasne rada by som to chcela "vydrzat", ale ja mam taky problem,ze sa nedokazem tvarit, akoby nic, neviem vystruhat usmev, ked mi je do placu a na grc. najviac ma na tom irituje, ako sa vzdy svato tvari a upodozrieva mna, pritom on..

RNG

Obvykle na taketo ciste osobne a psychologicke temy nepisem, ale tuto som si precital a z dlhorocnej skusenosti o podobnych pripadoch ti mozem doporucit zdaleka sa vyhybat ziarlivym ludom, ked nechces mat zivot plny tragedie.

agaba

ahojyk, ja som si to citala, poznam nieco podobne, moj to taiez spravil, teraz uz byvaly, a velmi to lutuje, ale teraz uz len a len jeho smola, opustila som ho, ale nebolo v tom len toto, nasli sa aj ine dovody, klamtiev, resp. zatajovani, takze asi tolko, a co si mas o tom mysliet? Tak to neviem aky mate vztah, ci perspektivny alebo nie, aki ste stari, ako to spolu myslite, ale nerob nic, iba nenapadne pozoruj, aspon zatial a mozno sa casom dozvies aj ine veci, ktore ta prekvapia, bud v tom dobrom, alebo bohuzial mozno aj v tom zlom.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

..VAS NAZOR... - Fórum - ZDRAVIE.sk