pomozte mi je to dost dvolezite

Príspevok v téme: pomozte mi je to dost dvolezite
..............

ahojte chcel by som vas poprosit ci neviete poradit a ci nemate skusenosti s takymto problemomaky mam ja hygienu dodrziavam ale asi po hodine po hygiene mi uz zapacha penis tak neprijemne neviete ako sa toho zbavit ?? nejakou mastickou alebo ako ?? a na predkozke ked si ju stiahnem mam na kope tak natlacene husto pri sebe take uplne malicke biele bodky ani nebolia ani nic vobec ich necitim len esteticky si myslim ze by nemali byt ak mate nato nazory piste budem rad mam 17 a sex som este nemal takze pohlavna choroba to pochybujem dakujem

..............

ok diki za radu dnes som bol u lekara a mi poradil ze mam oskusat si ho oplachnut harmancekom aspon tyzden a ked to neprejde tak potom sa to bude liecit inak

lucia11111

Nemáš za čo ďakovať a ešte som Ti zabudla povedať, že ak sa budeš "hrať" sám so sebou alebo s priatelkou pozor na sliny. Radšej zainvestovať do kvalitného lubrigačného gélu ako sa potom dávkovať liekami od doktora. Nehovorím len o cudzích slinách ale aj o Tvojich vlasných.Ver mi učíme sa na vlasných chybách. Tak veľa šťastia

lucia11111

Ahoj podla mňa by si mal zmeniť mydlo. Najlepšie by bolo to na intímnu hygienu. Predávajú ho vo všetkých drogériách na výber máš niekolko druhov.ďalej by si spodné prádlo mal vymeniť za 100%bavlnené.Ak bude Tvoj problém pretrvávať obráť sa na lekára môže to byť aj neaká infekcia. Hlavne sa ničoho neboj