problem so srdcom?

Príspevok v téme: problem so srdcom?
ivkooo

ahojte mam takyto problem,,
uz asi tyzden sa mi deje taka vec,proste toci sa mi hlava z nicoho nic ,ale nieze len toci ,ale zacne ma triast srdce mi zacne rychlo bit a zacne mi byt kus zima
bol som u doktorky ta nezistila nic
na ocnom mi zistili ze mam zvacsene cievy v oku,cize mam vacsi TK
vcera som mal na sebe aj holter , uvidi sa v pondelok na vysledok a tak isto mi vzali aj krv
ale dneska mi to nedalo a isiel som do posilky,a zo zaciatku v pohode,a potom ako som sa velmi zadychal,zase to prislo na mna,,hlava sa mi zacala tocit a zacalo ma triast,
viem ze uz do pondelka nieje daleko ale nejaky odbornik,,co by to priblizne mohlo byt?
mam mamu sestricku ale ta si nevie rady,
help,rozmyslal som este ci to nemoze byt nejaky maly infarkt alebo nieco so srdcom
lebo cca pred tyzdnom mi dala baba kosom,,a ked som to pocul ,strasne som sa zlakol,ale nie obycajne ale proste riadne som sa zlakol ,zacalo mi byt teplo,a tak isto sa mi tocit hlava zacala-presne od tohoto vecera
dik za odpoved

ivkoo

q: dik ze sa ma snazit podrzat,lenze uz su vysledky z EKG,a kazdy 30 tep mam nejaky zvlastny
zajtra idem na ECHO srdca,a myslim ze tam bude daky nalez a aj operacia :(

q

Ivko, ono to moze byt aj psychicky problem - to by bol ten lepsi pripad :) Mne sa stalo nieco podobne pred par rokmi, ked som mala skuskove a najtazsiu skusku z rocnika este len pred sebou. Nejako som sa v noci zobudila na to, ze mam tlaky v hlave, potom to preslo aj na hrudnik, menej som si citila lavu ruku, tiez som uz myslela na kadeco. Asi dva tyzdne som mala zvyseny tep cca 120/min, potom to vyslo az na 150 a to som uz skoncila na pohotovosti :) Bola som na kardio, rozne testy, doktor potom skonstatoval, ze je to psychika, mam sa odreagovat sportom, zdravo sa stravovat atd. Trvalo asi este dva tyzdne, kym som na to prestala mysliet a od vtedy sa to nastastie uz neopakovalo, dokonca aj statnice som prezila :) Tak dufam, ze ani u teba to nebude nic vazne.

RNG

Nuz priznaky su tiez podobne ako pri tetanii, zober si nejaky sportovy drink s mineralmi(napr gatorade, ak ti to prejde do 15 minut po napiti-tam je tvoj problem