Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

boľavé pery

danuska79

herpesy ma trapia uz nejakych 15 rokov...vynikajuci a ucinny prostiedok je: 1 vrecko klinčekov(korenie klinceky) zaliat asi tak 1,5 dcl vriacou vodou, nechat to stat, cim dlhsie, tym to bude silnejsie, aj hodinu, potom zlejes tu vodu z toho a s tou vodickou si to potierat. das na vatovy tampon a potieras, tak casto ako to je mozne. Pohodlhnnejsi je zovirax krem, s tym si to treba zacat natierat co najskor ako ucitis palenie. mozno vyhodniu herpesu nepredides, ale isto to bude mat miernejsi priebeh. viem co hovorim :-) Klinceky zaberaju vynikajuco...tu vodicku potom mozes mat v chladnicke v uzavretom pohariku, nepokazi sa to...

sissa

robi sa ti herpes...naprv zhluk malych svrbiacich pupienkov, z ktorych sa vytvori poriadna bolestiva vyrazka, pri troche smoly aj viac :) hlavne si nechytaj, cim viac sa budes toho dotykat, tym vias sa ti prenesu. a zbehni do lekarne kupit nejaku mast, napriklad Heparin, alebo ti poradia, skusala som aj naplaste, su velmi drahe, ale slubovali, ze herpes sa ani nevytvori. ja som mala naopak pocit, ze sa to este zhorsilo. tak vela stastia pri lieceni

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

boľavé pery - Fórum - ZDRAVIE.sk