Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

KÚRA:PRESTAŤ FAJČIŤ_____????????

Príspevok v téme: KÚRA:PRESTAŤ FAJČIŤ_____????????
smejka

Kto ste boli na tejto 25minutovej kúre a prestali ste z cigaretami, napíšte prosím či vám to zabralo alebo ste sa znova stali otrokom cigy. Môj manžel bol na tejto odvykacej kúre, je sylný fajčiar. Je tomu 3 dni a za tie 3 dni po kúre si už nezapálil. Aj ja chcem prestať fajčiť tak prosím vás zaberá to na trvalo???

smejka

Age, dík za podržanie. Tá kúra je asi na 4 miestach Slovenska pokial ja viem. Manžel bol v Košiciach a 25 minútové držanie akéhosi železného, vybračného želiezka v pohodlnnom kresle a bezbolestne stojí 900sk.

super, smejka, drz sa, prve dni su urcite najhorsie, ale ked sa prekonas tyzden, dva, potom to uz neporusis.
:-) ja som sice nefajciarka, ale odopierala som si v inom. ale verim ti, ze to musi byt velmi tazke - LEN VYDRZAT!!!

smejka

Ahoj, no dnes som vydržala od včera 20,30h až do teraz bez cigy. Bolo to hrozné. Nevydržala som a teraz si zapálila. Nechcite vedieť čo sa dialo. Zvracala som sa a točila sa mi hlava. Už viem že si asi nezapálim dalšiu a možno to dotiahnem tak, že celkom prestanem. Manžel po kúre už 4 den nefajčí.

smejka, no urcite by si sa mala snazit aj ty prestat fajcit. tot predsa manzelovi nemozes urobit - ked on abstinuje, aby citil, ze ty si si zapalila. kedze absolvoval kuru, zrejme to mysli vazne a nechce viac fajcit. nestazuj mu to, a radsej sa obaja podrzte v nefajceni. bude to lepsie aj pre vase dieta a napokon aj pre vase zdravie. naco kura, vyhod vsetky cigarety a viac nekupuj. skus urobit nieco vzdy namiesto toho, aby si si isla zapalit. a zuvaj zuvacku alebo sparadlo, hocico co ta moze zbavit tohoto zlozvyku. drzim prsty.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.