Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem dredy

kron666

Ja mam dredy asi 4r a som strašne spokojny ziadne zvieratka som nikedy nemal a ziadny bordel a spinu taky ne tak neviem ocom tam pisete.

renátko

awojte na ja wam chcem povedat ze ja mam na hlave dredy a ze je to super ale nie vsetkym to pristane tak kym si ich date mali by ste zvazit ci vam to pruístane a ci to fakt chcete
inac je to fajn aj velmi piekne
:D

7up

Robím dredy DVA ROKY PRAX ,CELKOM SLUSNA CENA, OKOLIE NR,TO,LV , Kalna n./ Hronom ak by to bolo aj dalej a preplati sa mi cesta pridem hocikam ..... ak by mal niekto zaujem fotky mojich prac mozem poskitnut robim aj prerabky dredov takze ak by mal niekto zaujem ozvite sa popripade dam aj tel. kontakt

hypertriper

este by som bol zabudol mam strasne huste kucerave vlasy o dlzke asi10 az 15 cm pocul som ze ked si ich nebudem mesiac umyvat ani cesat vzniknu dredy mozu vzniknut aj s takto kratkych vlasov???

hypertriper

cawte chcem dredy len mam problem s vysokym celom nechcem potom vyzerat jak .....ake dlhe vlasy potrebujem na20cm dlhe dredy???poradte pleas dik moc

dreadlock

ahoj, robim dredy za seriozne ceny a kvalitne, som z TT kto chce nech sa ozve, fotky dredov co som robil na poziadanie poslem

juanita

robim dredy za smiesne ceny, BA a zapadne slovensko. cista robota, bez vosku, rovne pravidelne dredy, ktore pevne drzia, ale ked omrzia, daju sa aj rozpliest. piste na maila :)

mnamka257

radsej to nechci-taz ta to urcite omrzi, a potom sa toho tazko zbavuje-znici ti to vlasy-skus v pinku-tam ti to mozno spravia

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem dredy - Fórum - ZDRAVIE.sk