Nemôžem ísť von!

bambulo7

no ja si pamatam ze v 14-tich som mohla byvat cez zimu do 19.00 a v lete do 20.30 heh teraz sa na tom len smejem ale vtedy som to brala tiez ako velku krivdu kedze moje kamaratky mohli byvat oproti mne omnoho dlhsie vonku, a aky ma dôvod byt vonku len do 16.00?? Nie je to nahodou preto aby si si robila ulohy??? Ked spominas ze mas skolu do 15.00... co takto hned zo skoly prist domov rychlo sa naucit a potom ist von???Myslim ze jedine riesenie je ako uz spominali porozpravat sa s rodicmi o tom ale v klude a myslim ze rozumny kompromis sa vzdy najde...

panča

kvetinac, netrep!
Hani, do tej 16tej je iste malo -skus sa s nimi porozpravat, musis to aspon skusit. Nech Ti povedia preco (mam 16 a 14 rocne deti -viem, ze sa da urobit kompromis)

sedmikraska

neboj bola som na tom presne tak isto a hrozne ma to stvalo, pretoze moje kamaratky nesli pomaly este ani von a ja uz som musela domov. Ked sa trosku omeskas potrestaju ta? Nehanbi sa odpisat ak ano, bo ja som aj za jednu minutu dostala, bud zaracha na dalsi den abo dokonca po zadku