Výdrž pri sexe ...

ypsilon

Podobny problem trapi aj mna. Docital som sa o Kegelovych cvikoch - ked mocis, prerusuj mocenie. Je to akesi posilnovanie svalstva... Vraj to pomaha, tak ja uz usilovne cvicim :-) Samozrejme nemusis len pri moceni ale kedykolvek len stahovat tie svaly. Uvidime, ci to prinesie efekt

braňo..

Aká medítácia to mu asi nepomôže istejšie je keď ho baba sravi napríklad orálom na začiatok pootm sa on s ňou bude hrať s pekne dlhou predohrou a už dlhšie vydrží. Alebo sa sprav pred tým keď budeš vedieť že bude sex...

markoko

caw jardo ja mam ten isty problem a uz postupne sztracam aj chut na sex akoni zeby som nemal chut ale je mi to trapne ze par sekund a koniec...je to dost trapne ako moja holka to berie normlane ale mna to dost trapi a stale ked ideme dotoho tak som hned v treme ze to zase dopadne tak isto.

nada

dnika nie taka tema nebola tho som ja niekde uz nikomnu iba poradila thak som myslela :)ale nesusala som tho este ani hladat tha cardo skus aj ked sa robis tha tho skus vyskusat a povec nam ako ho najdeme a ci funguje ale ze tho musis spravne spravi t a k tej meditacii zarucene funguje ale malo kto tho vie fakt

cardo

sweetie: Isto nie toto je s úplnou vážnosťou príspevok ... ako nejde mi o to, že mi stoji on stojí ale sa spravím vystriekam rýchlo:-( ... však hej tréning :-) ... skúsim čo si povedala ... ďakujem

D_nika

nada, medzi penisom a vajkami???? to co je? nepoznam... teda aspon som sa nad tym este nezamyslala.. nechce sa mi hladat temu.. poviete mi niekto, o com to bolo??

sweetie

ak nie si iba jeden z tych vtipalkov co sem hodil dalsiu hlupu temu na ktoru sa uz vela popisalo a nezabavas sa na reakciach...tak potom bud uplne kludny - mas len 18..co by si chcel na zaciatku?hned aby ti stal 40 minut? cele to natahuj a prerusuj a aj vydrz sa ti bude predlzovat..abo viacere kola dokial to ide :)