Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chrapanie

chrrrr...

moj frajer nikdy nechrapal a ja som bolo za to nanho pysna! potom som si ho vzala a hned na druhy den zacal a uz neprestal !!!:) myslite ze utrpel psychicku traumu??? alebo sa dovtedy len pretvaroval ???:)))

wowo

neviem ak frajer,, zacne chrapat tak sa snazim ho otocit na bok,,alebo najlepsie ho bud pohladim,,a pestane,,a zabera to,, aj na pol hodinu.a ked sa mi nehce ho hladit ,,tak hovorim mu nechrap! uz zo zufalstva,,a on prestane:) a ci mdlhsie spava v mojej spalni tak sa to zlepsuje tymto nocnym vycvikom:) ale asi chrapem aj ja,..:))ale co uz..kedysi som mala komplexy s toho,spat pred cudzimi,,,ale co,,uz. upozornim na to a hotovo.Pre to aby sme nemali decibeli nad normu v spalni pime obcas oddelene.Co som citala a videla dokumenty o operciach proti chrapaniu ,,malo su uspesne. Lebo chrapanie suvisi s vela vecami ,ako je hlboka relaxacia anotmia ,chornicke zapalene dutiny v dectve,srdce a tak,,..Vadi to tebe? mne nie, ked zaspim tak spim:)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chrapanie - Fórum - ZDRAVIE.sk