Tri-regol

pantera17

Chcela by som sa opytat ci je pravda ze po 3 rokoch uzivania antikoncepcie by sa mala dat pauza a na urcity cas ich vysadit?Beriem triregol´a chcem vediet ci je s nim nejaky problem keby som chcela otehotniet dakujem

lucqa

ahojte... ja som brala jedno 3 mesacne balenie tri regol a bola som snim absolutne nespokojna... bolo mi blbo od zaludka, a mala som strasnu nechut k sexu... ted hladam nieco lepsie, ale zalezi to od kazdej baby... ja zo svojej skusenosti neodporucam.... akurat som mala lepsiu plet a nepribrala som aj ked som chcela...

erika2586

Brala som Tri-regol zhruba rok, no pred operaciou mandli som ho musela vysadit. Vtedy som mala krvacanie vzdy v 2. den po vysadeni. Teraz som ho zacala uzivat opat (1mesiac) a uz je stvrty den po vysadeni a furt nekrvacam. Moze to byt tou pauzou, alebo si mam kupit baby test?

kikuskatt

ako mozete pouzivat antiku za 100 korun??????????? preboha musite setrit aj na Vasom tele???? sak tam je tolko hormonov...a urcite je ovela menej kvalitna.... myslim ze na sebe sa setrit neoplati

cabatko

Chcela by som sa opýtať berie niektora triregol aj po porode? Mam už druhé bábo a triregol som brala pred prvym babatkom. Robil mi dobre tak by som ho chcela uzivat znova

senora

Ja tiez beriem triregol a som spokojna.Nepribrala som,ale to je asi u kazdej ine.Kazda ma iny organizmus.A patri k tym lacnejsim,na 1 mesiac stoji 105 sk.Predtym som mala diane 35 a ta stala na mesiac 250 sk :)

kacenka

Ahoj urcite hgo odporucim - beriem 4. mesiac a som spokojna a ani 1 kg navye :) ale ver ze kazda zena je ina na teba moze posobit inac ... stoji 320 na 3 mesiace :) vela stastia ;)

crazynka:)

Beriem Tri-regol uz skoro 2 roky a som s nim spokojna. Neprejavili sa na mne ziadne vedlajsie ucinky a dokonca som ani nepribrala.