Odstavajuce usi - zakrok

Príspevok v téme: Odstavajuce usi - zakrok
nerozhodna

viem ze tu zato tema uz je ale chcem vediet presne informacie rozmyslam nad zakrokom odstavaju mi usi pise sa ze najviac bolia tie injekcie kde ich vlastne presne pichaju aka je to bolest naozajtaka velk velka?kolko krat pichnu do jedneho ucha ako vlastne prebieha ten zakrok?to sa robi najprv jedno a tak druhe alebo nejeko pribezne co presne sa pritom pocituje??a co pacient lezi sedi alebo ako a co tesne po zakroku kedy sa ohlasi bolest a ako dlho trva 1-2-3 dni tyzden dva?a co potom pri kontrole vytahuju sa potom stehyalebo sa vstrebaju chcem sa spytat ci su aj bolesti dlhsie po zakroku po mesiaci dvoch a tak ci je to velmi citlive nie zeby som bola dajaka citlivka ale mam strach ani neviem predcim velmi dlho to zvazujjem ale strach je silnejsi mam 24 takze najvyssi cas sa rozhodnut vopred dakujem za radu

--------------
Korekcia odstávajúcich uší (otoplastika) www.zdravie.sk

nicki

No operacia sa robi pri vedomi. Len je to taky blby pocit lebo presne viete ze co vam robia a tie zvuky fakt, ked mna operovali tak mali zapnute radio tak som sa snazila sustredit sa len na hudbu. Inak mna vysla operacia 10 000
A ja uz inak ani vlasy nenosim len v cope nonstop:)

ahojka

sedmikraska a to robia pri vedomi? ty si nespala? lebo ja ekd som bola mala, tiez som bola, len mi to tak dokonale spravili ze 3 tyzdne som mala pod obvazom zohnuteucho a obviazane, takze vlastne mi to ta operacia ani nezlepsiala. ale pamatam si ze som tam lezala a dali mi narkozu... teraz to uz robia pri vedomi? a kolko taky zakrok stoji? lebo aj ja chcem nosit copiky :)

sedmikraska

ja som bola pred 1.5 mesiacom a uplne v pohode. Lezala som pri tom a pan doktor mi dal nech drzim medvedika(moc som sa bala- mam 22r.), lezala som najprv na jednej strane, úichol mi asi 3x, ale dohromady to trva asi 10 sekund, tak som si ich odpocitala- tak to robim aj u zubarky :)v momente ako vytiahol injekciu zacal narezavat a uz to bolo upne mrtve, ale bez bolesti, akurat neprijemne zvuky, nechala som si nech mi presnepopisuje co robi, aby som sa zbytocne nebala, ked mi to zasival tak to trochu tahalo. potom to iste na druhom. Trvalo to dohromady 45 minut. Nebolelo to ani vecer. ja som si to po dvoch dnoch prebalila sama a aj stehy mi zacli schadzat same uz o dva tyzdne a uz som na nich v noci aj spavala a o tyzden na to som prestala spavat v celenke. Teraz nebolia, ale aj tak si davam pozor- pre istotu. Je fakt super nosit copiky. nosim ich traz kazdy den :) ZIADNY STRACH

lia023

ahoj...ja som bola na tejto operacii pred rokom no a bolelo to zo zaciatku tie injekcie potom nic necitis..no a potom tie pooperacne bolesti to sa daju liekmi...a naozaj vysledok stoji za to:-)

nicki

No mna operovali asi pred pol rokom.A tie injekcie fakt riadne bolia asi najviac to som praveze necakala ale tak da sa prezit a vysledok stoji za to. Pichnu to tri krat za jedno ucho cize dost je to. Ale tak na bolest sa da rychlo zabudnut.

ahojj

jasne ze bolia.... aj injekcia boli, ... bolelo jasne potom taka tupa bolest, ale ako hovorim bola som mala, ale zeby to bola nejaka strasna bolest to nie aj moja teta bola a pohoda

ahojj

A nemusis sa vobec bat, ked mi brali mandle bolo too horsie :) bolest rychlo pomynie ale efekt zostane...kes som dala dolu obvazy vsetci boli nadseni a par ludi stratilo zabrany a isli tiez