Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aky sampon proti lupinam?

jacob123

Ja som mal nejaký čajovníkový so zinkom z lekárne a ten mi pomohol. No...prestal som ho používať, pretože to bol strašne drahý šampón a lupiny sú späť :(

amelia323

mne nepomohol žiaden šampón, ktorý som skúšala, ale jablčný ocot. nemal by sa síce používať dlho,a le už po prvom raze som videla výsledok, takže v pohode :)

Naty63

Mne pomohol detsky sampon na prirodnej baze :) a pouzivam ho stale lebo ked zmenim sampon tak sa mi lupiny objavia zase

lilll

Ahoj ... ja mám s lupinami podobný problém. Vyskúšala som všetky možné šampóny - ale najlepšie zabrala Bioderma - šampón na lupiny, alebo Ducray - ten bol tiež veľmi dobrý, alebo som skúsila Babé - to je tiež veľmi dobrá značka, čo sa vlasov týka. Skús sa ale pri kúpe poradiť v lekárni. Mne Nivea tiež ktovie ako nepomohla. Ale pri liečbe lupín musíš dbať aj na to - že lupiny musíš pravidelne vyčesávať, čistiť hrebene a často vymieňať posteľnú bielizeň a uteráky. :)

mjanik

,suchá pokožka, praskanie a odlupovanie kože -lupiny.Najlepší liek akupunktúra.Preliečiť obličky,aby zvlhčovali pokožku

silta

Vlasy sa často mastia pretože koža a vlasy sú dehydrované a telo sa tak snaží nahradiť hydratácia premastením. A následne sa tvoria lupiny. Šampón proti lupinám Dove Anti-Dandruff vlasy zbavuje lupín a zároveň do hĺbky hydratuje. Účinkuje už po niekoľkých umytiach.

lupinka

najlepsi co sa mi osvedcil bol kupeny v lekarni od firmy neutrogena t-gel,stoji 10 eur mam od lupin pokoj pouzivam ho 5 mesiacov a fakt super vyskusaj

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aky sampon proti lupinam? - Fórum - ZDRAVIE.sk