Aky sampon proti lupinam?

amelia323

mne nepomohol žiaden šampón, ktorý som skúšala, ale jablčný ocot. nemal by sa síce používať dlho,a le už po prvom raze som videla výsledok, takže v pohode :)

Naty63

Mne pomohol detsky sampon na prirodnej baze :) a pouzivam ho stale lebo ked zmenim sampon tak sa mi lupiny objavia zase

lilll

Ahoj ... ja mám s lupinami podobný problém. Vyskúšala som všetky možné šampóny - ale najlepšie zabrala Bioderma - šampón na lupiny, alebo Ducray - ten bol tiež veľmi dobrý, alebo som skúsila Babé - to je tiež veľmi dobrá značka, čo sa vlasov týka. Skús sa ale pri kúpe poradiť v lekárni. Mne Nivea tiež ktovie ako nepomohla. Ale pri liečbe lupín musíš dbať aj na to - že lupiny musíš pravidelne vyčesávať, čistiť hrebene a často vymieňať posteľnú bielizeň a uteráky. :)

mjanik

,suchá pokožka, praskanie a odlupovanie kože -lupiny.Najlepší liek akupunktúra.Preliečiť obličky,aby zvlhčovali pokožku

silta

Vlasy sa často mastia pretože koža a vlasy sú dehydrované a telo sa tak snaží nahradiť hydratácia premastením. A následne sa tvoria lupiny. Šampón proti lupinám Dove Anti-Dandruff vlasy zbavuje lupín a zároveň do hĺbky hydratuje. Účinkuje už po niekoľkých umytiach.

lupinka

najlepsi co sa mi osvedcil bol kupeny v lekarni od firmy neutrogena t-gel,stoji 10 eur mam od lupin pokoj pouzivam ho 5 mesiacov a fakt super vyskusaj

erika1020

skus T-gel,je to dehtovy šampon, kupiš ho iba v lekárni,maju dva druhy jeden je na suche lupiny a druhý na mastne,lekarnička ti isto ochotne poradí.stoji, okolo 20 eur,ale oplatí sa,lebo je velmi penivy tak ti stači naozaj iba kvapka,a vydrži aj dve mesiace.Mojej dcerke pomohol, ona mala suche lupiny a alergicku pokožku,vonu nema velmi prijemnu smrdi ako deht,popol,ale ked vlasky uschnu tak to necitit.