Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

antikoncepcie.... pribrali ste??

Príspevok v téme: antikoncepcie.... pribrali ste??
jovana

chcela by som sa spytat...
za posledne 2 mesiace som schudla 10 kg
mam 16 rokov.. 170 cm a 53 kg. mam konecne moju idealnu vysnivanu postavu.. ktoru sa mi tak dlho nedarilo nadobudnut. moj problem spociva v tom ze chcem si dat nasadit antikoncepciu.. ale dopocula som sa ze velmi vela.. teda vacsina dievcat po tom dost pribralo.. dokonca az 5-8 kg.. nechcela by som aby sa mi stalo to iste.. a tiez z toho zevraj dost ocividne narastu prsia.. ja ich mam dost velke.. a tiez by sa mi nepacilo keby to malo tento ucinok. mate niekto podobne skusenosti? nemoze mi niekto prosim vas poradit?
dakujem za vsetky rady

Deaa

beriem HAK už pol roka, nepribrala som vôbec... práve naopak... nejaké to kilo išlo dolu čo určite nikomu vadiť nebude =D, stravujem sa ako stále, nikdy som sa v ničom neobmedzovala... na každú pôsobí HAK inak

liw

Ahoj, ja som brala asi pred 3 rokmi hlavne kvôli akné DIANE35. Gynekológ mi ale predtým neurobil pečeňové ani žiadne iné testy čo bola veľká chyba pretože postupne som začala priberať, pleť sa mi ale čistila tak som si to veľmi nevšímala. Obadala som sa keď som v krátkom čase pribrala cez 10 kg, psychiku som mala K.O. a cholesterol nenormálne vysoký pričom som jedla rovnako. Tak som začala dietovať a skončilo to takmer anorexiou. S hormonálnou antikoncepciou som vtedy nadobro skoncovala. Teraz sa môj metabolizmus po 3 rokoch konečne spamätáva a som späť na pôvodnej váhe. Hormonálnu antikoncepciu teda nikdy nezačnite brať bez pečeňových a krvných testov!!

usiko

no, jovana, to je sice pravda, ale HAK ti sposobuje poruchy nervovej sustavy...u mna to boli poruchy spanku, nervozitu, depresie a tak...a este aj zvysenu chut do jedla...a kedze je to psychickeho razu, tak to bude tazko ovladat, ver mi...a este, nie je to celkom pravda, ze je to len zvysena chut do jedla, je to aj zadrziavanie vody v tele, asi 2 -3 kg pri kazdej HAK, teda ti vaha ukaze o 3 kg viac a budes napuchnuta kvoli tej vode...iba pri yasminelle a yadine nie....Nepropahujem tieto dve znackyx, ale brala som HAK 10 rokov a mam vyskusane Mercilon, Triregol, lyndinette a novy nette a zo vsetkych som pribrala tie 3 kila, a co je problem, ked beries HAK, tak sa ti nedari schudnut,,,,ani za svet to nejde dole, co by si co robila...potom som brala Yadine a hned po mesiaci som schudla 3 kg a nerobilo mi problem schudnut dalej...no, este sa vratim, nechcem propagovat nic, ale ked uz HAK, tak tieto dve najnovsie, je to spicka, aj ked ja by som osobne uz HAK nikdy nebrala...

jovana

ahoj baby...
no tak trochu som patrala... a zistovala si o tomto nejake info.. a zistila som.. ze cele je to tak ze z ako takej antikoncepcie sa nepribera.. ale ze ona len zvysuje chut do jedla. cize ak sa dokazete kontrolovata a aj sa trochu hybete, tak by nemal byt problem ;)

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

antikoncepcie.... pribrali ste?? - Fórum - ZDRAVIE.sk