Boľava vyražka

Mata83

Ahojte, mne sa pri v chode do vaginy urobila vyrážka,tak to posudil môj gynekológ. Predpisal mi betadine masť, ale nepomahalo. Trapila som sa s tym mesiac. Až mi kamoska poradila propolis. Tak som si to natierala a po par dňoch sa to začalo hojiť. Štipalo to,ale hlavne,že pomohlo..

Iva90

Ahojte dievčatá, niečo som čítala o zápale Bartholiniho žľazy, kedy sa upchá jej vývod a to môže spôsobiť ťažkosti, ak sa vytvorí abces, tak je to horšie. Ak je to len v jednom mieste. Iný prípad by boli bradavice, ale aj herpes (pri pohybe horšia bolesť). Ale to by bol rozsah väčší. Hlavne ak sa to objaví po nechranenom sexe... no. Ale určite by som to nepodceňovala a dala to pozrieť gynekologovi, nech sa to nezväčší alebo aj neprenesie inam. Ak to bude len kožný zápal lôžka chlpu, ... nič vyýznamné, ale ak náhodou nejaké iné ochorenie, vyhnete sa tým problémom. Dočítala som sa aj na zdravoteka.webnoviny.sk o nejakých problémoch. Mne svrbenie (bez iných príznakov) prešlo za pár dní, pomohli bežné prípravky z lekárne....

barbs097

Ahojte. Mam nieco podobne. Pred dvoma dnami som sla.na wc a tie som si tam dole nasla hrcku. Presne ako sa vchadza do vaginy. Nasla som to iba tak ze som sa utierala no vcera to uz bolo ttosku vacsie. Nie ze by to bolelo ale mi to zavadza ked chodim je to taky neprijemny tlak. Vyrazka alebo co to je taka cervena tvrda hrca a nemyslim si ze sa da vytlacit ale ked sa snazim tak to strasne bolo. Nejaka rada ?

Mata_21

Ahojte,mala som posledný týždeň pravidelny pohlavný styk večer...posledný ma to trochu pálilo,teraz sa mi tam urobila nejaká hrčka ktorá pri pohlavnom styku veľmi bolí a aj keď sedím tak trochu..čo s tým mám urobiť?

Bohunka 20

Dobry den
citam vase clanky a ani jeden nieje podobny mojmu.mne sa na rozkroku medzi nohou a posvou presne tam kde sa to ohybuje spravila hrcka uz som ju raz mala ale netrvalo to tolko ako teraz, uz ju maam 6 den a je to stale horsie a horsie, bola som u gynekologa a povedal mi ze to je kozny zapal, dal mi antibiotika ale nic nezabera. je to velke asi 4 cm a je tam hnis a strasne to boli je t strasne ked chodim, nemozem ani spat ani sa otocit na bok a ba ani na WC nemozem ist. je to pichlava a paliva bolest. neviem kedy mi to zide ale maam strach. Prosim Vas pomozte mi niekto ked ste nieco podomne mali
dakujem

4415DK

ahojte ... nedavno sa mi tiež niečo podobne spravilo neviem čo stym má spraviť na dotyk je to neprijemne mam iba 14 rokov a nechcem stym nikde chodiť je mi to trapne ...zmizne to po čase ?

husku10004

Ahojte, ja mam nieco podobne... ale ja som sa to tiez pokusala vytlacit a z toho len krv a vodicka tiekla-ledva ledva. bolelo to az po tlaceni. a potom ako keby sa mi vytvorila skvrnka ako po popaleni.a uz to tam mam viac ako mesiac.aj ja citim hrcku..ako keby ta zlaza. mam s tym ist ku gynekologovi? alebo aky puder ste mysleli? dakujem za radu. nikus