MAM VELKY PROBLEM POTREBUJEM NAOZAJ PORADIT PROSIM!!!

Príspevok v téme: MAM VELKY PROBLEM POTREBUJEM NAOZAJ PORADIT PROSIM!!!
barbieee

dneska rano som zaspala na velmi dolezity trening vo viedni (drahova cyklistika.) zajtra mame dolezite tetsty, na ktorych musim splnit limit aby som isla na Majstrovstva eropy. neviem ako mam ist poobede na trening apovedat trenerovi ze nebola som na tom treningu, a ze som zaspala.. nemu na mne zalezi ale uz mam dost problemov teraz u nho koli sustredeniu a touz bol sklamany a moc mi neveri.. a teraz sa bojim ze mu na mne prestane zalezat ked mu poviem ze ZASPALA SOM TRENERKO... prosim poradte mi co mam spravit!!

:,,:,,ala

prepac barbiee...ale toto forum prebera naozaj zdravotne problemy alebo popripade psychicke a nie tvoje osobne ked nieco zmeskas a potom mas nervy..to aj ja ked dostanem patku pojdem sem a zalozim temu "mam pat z matiky co teraz??..?..
nazov temy si dala taky akoby si prinajmensom bola na polceste za vykrvacanim ale tento tvoj ,problem, si musis vyriesit sama...

wiwienn

aj moj syn dnes zaspal prednasku...iste si cosi vymysli..alebo proste povie pravdu.veru tak s pravdou najdalej zajdes...povedz,sorry,je mi to velmi luto-ale nejdem si vymyslat,zaspala som...skoro som omdlela,ked som to rano zistila.ale zial,nedalo sa uz nic robit...

ajven

nu, čo sa da povedat? možeš si dačo vymysliet, alebo povedat pravdu. Teraz už to zaspaie nezachraniš.
Možeš trenerovi povedat, že je ti to velmi luto a že o ten šport velmi stojiš.
Ale ak bude nasratý alebo čo, tak je to potrubly blb. Každý može raz zaspat. Ja som dnes zaspal prednašku :-)