Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

som divna

labut555

nooo tak budem sa modlit....lenze som si vsimla ze je to take premenlive akokeby sa mi to niekedy stiahne....no fakt neviem.

labut555

sak prave ze ja viem ze si ho nemozem sama vidiet ..sak si aho nevidim ale nahmatam si ho v poho.mam ho na boku...a preto sa bojim.ved to mam dlho tak...

stuplikova

neboj sa,moja :) aj ja som sa vzdy bala a bolo to zbytocne.dokonca som mala problemy aj s posvovym vchodom- ked sa mi tam chcela gynekologicka dostat,tak mala problem-bola som strasne stiahnuta,lebo som sa bala... ale vsetko je o psychike :) neboj

panika

chcela sem ti sem hodit nejaky link s obrazkami, ale tam kde boli vhodne obrazky, bolo to prilis eroticke :). Skus si dat do googlu ,,cervix uteri" a preklikavaj sa...Ale pravda je taka, ze krcok si sama nemozes vidiet..

labut555

nooo dufam ze to nebude nic vaznejsie lebo fakt to mam uz dost dlho asi zajdem teda doktorke.aj ked mam strach...

stuplikova

co som sa ja natrapila,pred rokmi... toto tu odstava,nieco mi trci aj zo zadku-to bola zlata zila,potom-ja mam urcite nejaku strasnu chorobu-to bolo vtedy,ked mi zistili busenie srdca kvoli dospievaniu a ine problemy..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

som divna - Fórum - ZDRAVIE.sk