Prepichovanie bubienka

suchoslav

mne to robili v celkovej anasteze. ked som sa zobudil, ani som nevedel že ma operovali. v nemocnici som bol den pred operaciou, v operačný den a na den na to som odisiel

ear

RNG,suhlasim s tebou ze najlepsie je to vyliecit prirodnymi prostriedkami,ale niekedy to organizmus nedokaze a musi tomu pomoct lekar.Porad mi, co mam robit konkretne kazdy den,a ja to vyskusam.Ja som uz pil aj tie caje a vsetko mozne prirodne, beriem vitaminy denne a aj v prir.forme,chodim do lesa skoro kazdy den, aby som bol na cerstvom vzduchu.Mam to uz 3 mesiace.Ako asi dlho trva ta liecba ktoru odporucas?uz som premyslal ci nahodou pri jedeni niecoho pikatneho by to nepovolilo,predsa taky feferon niekedy spusti hlieny z nosa,nakolko z Eustachovej trubice to neviem,ked je stale opuchnuta tak asi nie co?Mikroby to neznici,ak su tam vobec.Aj teraz beriem antib.Augmentin SR,no neriesi to tekutinu v str.uchu,stale mam zalahnute.Lekar povedal ze posledne riesenie je zavedenie trubicky aby som to nemusel opat prepichovat.Rad by som sa tomu vyhol, ale zatial ine riesenie nepoznam.

RNG

aby som to upresnil, vsetky menovane prostriedky som si ja nevymyslel sam, je to len okopirovane z lekarskej literatury znamych lekarov, co sa specializuju na pouzivanie ucinnych prirodnych materialov na liecenie, miesto chemickych farmaceutik.

RNG

prepichnutie bubienka nevylieci nakazu, len odstrani cast hnisu z vnutorneho ucha. Ja to nevidim ako riesenie zapalu stredneho ucha. Zapal a mikroby sposobujuce ho treba znicit. Mozno lekari nemaju na to dostatocne prostriedky, ale ja som si to sam na sebe urobil uz parkraT. Ja mam totiz od detstva totiz nachylnost na tieto krcne/nosne/usne /prieduskove nakazy.
Takze to bola prva vec co som adresoval prirodnymi a nasiel som plno ucinnych na to
Od protizapalovych, ktore adresuju sice len zapal, ale su pomocne pri lieceni az po silne antimikrobialne a odhlienovacie, ktore odstrania nakazy z celnych dutin, uvolnia zapal a zuzenie Eustachovej trubice a tym zvod materialov z vnutorneho ucha tak, ako to v prirode mam byt.
Jednotlive prostriedky som tu casto menoval, su sirokospektralne takze sa daju pouzivat na stovky roznych nakaz, ako antibakterialne, antiviralne, antimykoticke antimykoplazmycke, odhlienovacie a to casto viacero z tychto funkcii naraz. Tomu hovorim naozaj sirokospektralnost.
Totiz hlavne co sa tyka stredneho ucha, je to casto kombinacia viralneho zapalu Eustachovej trubice, kvasnej infekcie vo vnutornom uchu a z toho vyplyvajuceho zapalu a zahlienenia a casto aj ine bakterie tam maju sidlo(streptokoky, stafylokoky...)
Kedze lekari casto adresuju len niektore bakterie, nemaju uspech s liecenim, tak siahnu na ine im dostupne prostriedky....

ear

Lacik.. prepichovanie samotne je kratke asi 10 min.pokial to odsaju.je to dost hlucne pre pacienta,sem tam to zaboli a aj niekedy sa hlava zatoci.predtym ti daju nejake kvapky s gazou do ucha na takych 20 min.je to na umrtvenie,je to bez narkozy. idem na kontrolu a neviem ci to mam dat este raz prepichnut ,alebo dat zaviest tu trubicku,aby sa to nemuselo stale prepichovat,tiez by som potreboval poradit,je dobre mat viac informacii.

ear

bol som prepichnut bubienok,trvalo to asi 15 min.da sa to vydrzat. predtym som mal dva mesiace zalahnute a nepocul som dobre.ulavi sa vam ak znovu dobre pocujete.no do dvoch tyzdnov sa mi voda v stred.uchu zase naplnila.problem je v eustachovej trubici, ktora nefunguje ako by mala,vsetko by malo vytiect cez nos,ak niekomu vytecie cez ucho tak mu praskol bubienok,ktory sa prevazne zahoji.myslim si ze prepichnutie nie je take skodlive ako nahnisany bubienok ktory praskne,ak ta tekutina zhustne uz sa neda vysat, tak tam pomoze iba operacia.vsetko je individualne.treba to riesit cim skor,asi mi lekar zavedie trubicku do bubienka,cez ktoru vyteka ta tekutina,zevraj to nie je vidno a da sa to asi na 6 mes az rok.mam znameho v USA a tiez to lekari riesili tym sposobom a teraz uz ma pokoj,upravilo sa to a je to muzikant pre ktoreho dobry sluch je velmi dolezity.stastny clovek ktoremu to prejde aj bez tych zasahov.

ivana 89

awojte nemohol by niekto napísať ako to prepichovanie prebieha...to ako umŕtvujú??a ako dlho to trvá??a to normálne na operačke??

nazdar

no aj mne idú prepichovať bubienok-teda aspoň mi to lekár naznačil..veľmi sa bojím.napíšte niekto ako sa to presne robí,bo som to nikde nenašla

iiii

ja im verím..nie všetci sú takí ako si každý myslí..existujú aj výnimky,takí,ktorí sú zodpovedný a majú radi svoju prácu..poznám takých