Nebavi ma zit!

Príspevok v téme: Nebavi ma zit!
mimmi

uz dalej nechcem zit!!!nemam preco!!!!vsetky moje sny sa zrutili!!!!nikoho nemam!!!!!rodicia ma neberu vazne!!!!moj brat ma nenavidi....a tym padom aj ja jeho...nechcem uz zit....ale bojim sa umriet.....mozno ze raz ma ten strach prejde....a preto sa chcem rozlucit s vami vsetkymi aj ked som vas asi nepoznala...zite dlhy a krasny zivot!!!velakrat som chcela utiect z domu a to uz ako 5 rocna!!!!!a chcela som velakrat umriet.....tak zbohom!!!!!

Bambulka661

ale prosim vas prestante stymi skaredymi recami.ja som mlade dievca a tiez som si toho zazila skutocne vela a stale prezivam...ale zivot je krasny a oplati sa zit a bojovat ...takze ziadne umieranie hlavu hore na kazde sa dobro opbrati a bude stastny...

MPN

mam život na hovno!!! ked musím žiť pri mojej sprostej materi!!!!! nadáva mi do drbnutých a aj do veľa horších vecííí!!!!
aspon mam to štastie že ma má oco rád!!!!
moj život pri materi nestojí za nič...!!!
hádam konecne zdechnem a budem mať pokoj!!!

truth

Ježiš Ti podáva ruku: "Poďte ku mne všetci, ktorí sa namáhate a ste preťažení; ja vám dám odpočinutie!" - Mt 11:28 a ked to povedal on to myslí vážne...
sites.google.com kuk :)nájdete tam odpovede pomaly na všetko

st.5

Ahojte tak poviem vam niečo ...
Mam 19 rokou a uz som toho vela prežil ..
aj ja by som sa uz davno mohol zabyt tolko vela problemov som mal a aj som robyl svojej rodine ale to som nikdy nespravyl a ani to nespravym boch nam dal zivot tak ho nam iba on moze zobrat... podla mna ten clovek ktory sa chce zabyt je hlupi a slabi na tento svet ...život je svina:D

fast

mimi ved pokoj... ak si veriaca tak asi vies ze samovrazda je ako urazka boha ze si nevazis jeho dar...
proste uzivaj si zivot aj ked kazde rano nieje skvele ale su aj rana co su skvele uvazujes nad buducnostou?najdes si neakeho dobreho muza budete sa mat radi...
tak neblazni skus prezit tieto zle dni a ja prisaham ze dalsie budu lepsie.

skery1

ˇživot je velmi ťažký a zložity ,ale v tej najväčšej bolesti by sme si mali spomenuť na tie oekne chvíle v našom živote a hlavne prestať sa lutovať a pozrieť sa dookola seba ,že na svete sa ludom stávaju aj horšie veci ako nám.Viem?vravi a píše sa to jednoducho,kiež by to všetko aj mna oslobodilo od tých pocmurnych pocitou čo cíti moja duša,ale som tu som zdrava ,mám zdrave dieta ale bohužial stále som neštastná a mám pocit ,ze ma nik nechápe..no musíme byt všetci s takymito pocitmi silný..treba si život vážiť a hlavne žit ho naplno bez tych zbytočných pocitov ,ktore trápia našu dušu..ved život je tak kratky ,nenazdáš sa a je tu staroba a vtedy si povieš CHCEM Žiť..aj ja sa učím oslobodiť svoju dušu a milovať samu seba,lebo ak sa nenaučiš milovať sám seba ,nemožeš byť štastný nikdy..milujme sa taky aky sme..

tojevhaji

Aj ja som mala problémy v rodine, do ktorej som bola vrhnutá, aj ja som sa snažila ukončiť život v útlom detstve, prosila som vlkov v lese, aby ma zbavili tých krutých tyranov, ktorí ma poškodili na celý život, neskôr som mala aj trochu radosti, študovala som, dalo sa aj z prospechového štipendia, v práci úspechy, potom závisť, zažila som aj to, že som nepodľahla šéfom ... a ver, že vedia byť neskutočne samoľúbi ... ženy v práci ... ak si lepšia krajšia, bola som znásilnená a otehotnela som, rozhodla som sa to dieťa milovať a dať mu to dobré zo seba, chcela som niekomu dávať lásku bez hraníc a podmienok a to sama, nenahlásila som to ako trestný čin a moje dieťa netuší, kto je biologickým otcom, ale malo lásku, lásku a lásku. To je podľa mňa rodina. Nahradilo mi to lásku, ktorú som nepoznala, ale vedela som, že je. To dieťa ma drží pri živote. Je to dospelý úžasný mladý muž, krásny, múdry, citlivý, ... A ver, že okolie ná neprialo a nepraje. Moja biologická rodina sa usilovala poštvať ho proti mne. Neznesú myšlienku, žeby ma niekto mohol mať rád. Krutým zaobchádzaním a týraním v detstve a rannej mladosti ma pripravili o zdravie ... celé detstvo som túžila po tom, aby ma dali preč. Prišli by však o slúžku a bili ma po holom tele a tam, kde to šaty ukryjú ...
Následné problémy nenechali na seba čakať ... lekári to kládli za vinu tomu, že som slobodná matka ... teda nepriateľ spoločnosti. Dnes sa vie, že je to nenávratne poškodené a jediné čo ma drží pri živote, čo mi prináša radosť v tomto tak krutom prostredí je to, že sa teším zo syna, nechcem mu ublížiť a ver, že mám kruté bolesti 24-hodín denne, že mi nedajú ani spať a aj napriek tomu, že táto spoločnosť ma odmieta, že som na pokraji síl, že znovu myslím na to, ako to ukončiť. Nesmiem a nechcem ublížiť svojmu už dospelému, nádhernému dieťaťu. To mi dáva silu.
Všetko zlé je predsa na niečo dobré.
Si milá a dobrá a na to nezabúdaj, že treba vidieť čriepky šťastia aj tam, kde sa zdá, že vôbec ich nieto.

Pá a veľa šťastia a síl pri prekonávaní toho zlého. Tie krásne chvíle stoja za to.