Nebavi ma zit!

Príspevok v téme: Nebavi ma zit!
mimmi

uz dalej nechcem zit!!!nemam preco!!!!vsetky moje sny sa zrutili!!!!nikoho nemam!!!!!rodicia ma neberu vazne!!!!moj brat ma nenavidi....a tym padom aj ja jeho...nechcem uz zit....ale bojim sa umriet.....mozno ze raz ma ten strach prejde....a preto sa chcem rozlucit s vami vsetkymi aj ked som vas asi nepoznala...zite dlhy a krasny zivot!!!velakrat som chcela utiect z domu a to uz ako 5 rocna!!!!!a chcela som velakrat umriet.....tak zbohom!!!!!

fifa

Ahoj ak je to ozaj pravda, tak len toľko každý ma svoje depresivné obdobie a záleži od typu osobnosti ako to zvláda.Tiež som mala próblemy a nie maličkosti, no vždy som si povedala že v budúcnosti sa mi to 100 krát vráti v dobrom a uverila som tomu.
P.S.:Ak si si to len vymyslela aby si videla ako zareagujú baby tak je to trápne a nab. skús vym. niečo originalnejšie.
Ak nie tak sa drž toho predtým ps.

krpa

ahoooj.to prejde uvidis.a potom ked sa ti podari prekonat to uvidis aka si stastna.budes stastna .aj ja som si myslela ze ma nenavidi brat.ale teraz sa mame radi.vazne uvidis

Aťa

Mimmi ahoj! Raz, ked som mala asi 14 rokov som sa doma hrozne pohádala s mamou. Celý večer som rozmýšľala, plakala. Zdalo sa mi, že mi veľmi krivdí, že je svet nespravodlivý,atď....Rozhodla som sa, že sa otrávim. Pobrala som všetky lieky, čo som doma našla, ľahla do postele....a zrazu som nemala odvahu to urobiť. Dlho som nemohla zaspať, ale nakoniec sa mi to podarilo. Na druhý deŇ ráno sa mi už ten problém s mamou nezdal až tak zlý. Ešte v ten deň sme si to s mamou vysvetlili A ja som si uvedomila, že pre v skutočnosti maličkosť som sa chcela zabiť.Teraz s odstupom času si uvedomujem, že som sa nakoniec rozhodla správne. Mama s ktorou si teraz veľmi rozumieme by celý život trpela. Ver mi, život je plný nástrah, problémov, ale aj krásnych chvíľ, pre ktoré sa oplatí žiť. A jeden Tvoj chybný krok môže spôsobiť utrpenie a bolesť veľa ľuďom, ktorí Ťa majú radi, iba nevedia k Tebe nájsť správnu cestu. Daj im čas a trošku tej spoločnej komunikácii pomôž. Uvidíš, že nakoniec tú spoločnú reč nádete! Ahoj

secretkaa

akoze sorry, ale toto mi pripada jak sranda.... urcite sa dievcatko nudi, tak napisalo, aby malo co po veceroch robit....

dara23

mimi..neblázni..vždy sa oplatí žiť..určite existujú ľudia, ktorým budeš veľmi chýbať!!!prosím ťa odpíš