Aspartam

Príspevok v téme: Aspartam
liana

vsetci zujeme zuvacky a nie vsetci vieme aj to, ze ake svinstvo sa v nich nachadza. Aspartam je nebezpečná dodatková látka, ktorá sa v tele rozloží na rakovinotvorné látky, a to, čo spôsobí v tele, sa vyrovná hororu modernej doby. Konkretne ma zaujima, ci existuju nejake ine zuvacky na nasom trhu, ktore aspartam neobsahuju, a mozete do tejto temy pisat aj nazvy potravin, ktore obsahuju E951 -aspartam, aby sme sa im mohli vyhnut

vieras

Vyskúšajte mastichové žuvačky. Dve príchute (sugar free a spearmint) sú dokonca bez cukru len s prírodnými sladidlami. Navyše obsahujú mastichu, ktorá pôsobí antibakteriálne. Neobsahujú aspartam ani umelé BHT a BHA antioxidanty. Obsahujú Xylitol, ktorý chráni zuby...

Nájdete na www.mamazem.sk

Tu je úplné zloženie:
Sladidlo: sorbitol, mannitol, xylitol, žuvačková báza, glukóza, prírodná Chios masticha 5% (mastichová gumová báza 0,07g a mastichový olej 0,003g), stabilizátor: glycerín, zahusťovadlo: arabská guma, farbivo: dioxid titaničitý, mentol, leštiaca látka: karnaubský vosk.

RNG

POtravinove doplnky nemaju obvykle ziadne pribalove letaciky, tak ako ich nedostanes, ked si kupis kilo paradajek.Naqvodyjna davkovania su priblizne napisane na flaskach, ale rozni lekari odporucaju aj ovela vyssie davky na niektore.
Ockovania su vzdy utoky na telo, pri ktorych udajne telo zacne vyrabat proti latky. Teda to je teoria, s ktorou sa ohanaju. Zioalbohu statistika ockovania proti chripkam z tokoch 70tych a osemdesiatycyh to nuijak nepodporila. No ale ludia uz zabudli a teraz je nova vlna tlacenia roznycyh vakcin, tentokrat nielen pestovanych, ale vyrobenych pomocou genetickych modifikacii. Samozrejme obsahy su "tajne", ale nam chcu kazdemu vselico nastepit, dokonca nasilne, s tvrdenim, ze je to pre nas dobre, hoci znacna cast ludi im uz neveri, hlavne ked vyslo na javo,
ake konzervacne latky a ine chemikalie/adjuvanty okrem biologickych materialov pre nase telo cudzich a skodlivych vakciny obsahuju.

zvedavka

neviem, ci mozem vakcinaciu odmietnut, mam slabu imunitu a lekarka mi povedala, ze sa prave preto nemam davat ockovat na chripky, ale nechcem sa dat ani na ine choroby.
tie enzymi mam ake brat? a kde ich zozeniem? ako casto? je davkovanie v pribalovom letaciku ci to zavisi od toho, ci ich chcem brat ako prevenciu alebo na zbavenie sa chemie z tela? dakujem za odpoved

RNG

EU nie je pod US nadvladou, prave naopak, mnoho veci, co natlacila v Europe Globalna Vlada tj svetovlada za oponou, cez svojich nevolenych ale dosadenych byrokratov v Bruseli, sa postupne neskor natlaca cez nasich sice zatial este povacsine volenych, ale skorumpovanych politikov aj v USA.

krajkovana

samozrejme, ze je to vsetko business a peniaze motivuju robit chrapunstva a ovladaju uplne vsetko. smola, ze europska unia je vlastne americka nadvlada a pchaju nam tu vsetky tiche a pomale zabijaky. esteze mame zahradu a pestujeme si tam co sa da, a aj tie klobasky sme zacali vyrabat podomacky, jogurty tiez, a z tekutin pijeme len vodu a odstavujeme ovocia a zeleninu. a sme doma spokojni. zaujimave,, ako sa aj nase deti rychlo prisposobili a nedomahaju sa tej chemie z regalov.

RNG

Najma voda, ale aj enzymy a absorbenty precistuju telo, pripadne vacsie molekuly alebo tukorozpustne, ktore a nemozu vylucit mocom sa vylucuju v zlci, tj mikrovlakniny a ine absorbenty a stimulacia cistenia a regeneracie pecene napr protokolom dr Berksona odmoruje telo od vselicoho.

RNG

Nuz v USA sa im podaril dalsi trik, v roku 2004 FDA vyhlasila, ze geneticky modifikovane potraviny netreba schvalovat ani oznacovat, lebo "ze maju zlozenie velmi podobne a neskodne" ako potraviny dosial. A minuly tyzden k tomu dodali aj dodatok odporujuci ustave, ze aj ked predlozis pripady ludi poskodenych genetickymi modifikaciami, budu zo sudu vyhodene a ked budes na tom trvat a rozsirovat spravu okolo toho, este ta mozu aj sudit za ublizenie na cti/defamaciu.
Nuz take nieco je mozne len ked je cela vlada, kongres a senat kupeni, nehovoriac o najvyssom sude, kde by protiustavne veci nemali vobec prejst.A nazdavat sa, ze takito "nasi reprezentanti" NAM sluzia je hrozne naivne.
Takze napr firma Monsanto slavi svoje nesmierne vitazstvo a nedotknutelnost, spolu s vyrobcami vakcin, ktori pouzivaju geneticke modifikacie na vyrobu vakcin uz vyse 20 rokov, potichu.
A tie iste vakciny, napriek zakazu GMO potravin pichaju aj ludom, najma detom aj v Europe

zvedavka

moze aspartame sposobovat nesustredenost a zabudlivost? odkedy som sa dozvedela o jeho skodlivosti, tak nepijem ziadne napoje bez cukru, ale uz som prestala aj tie cukrom sladene chemikalie. lenze viem, ze ho mame hodne v organizme. neviem, ci moje problemy moze sposobovat vsetka ta chemia, pravdepodobne ma podiel na civilizacnych chorobach. ako sa aspartam a podobne chemie z tela odplavuju? ide to automaticky, alebo mam brat nejake doplnky na vyplavenie tejto chemie? viaze sa na bunky v mozgu, takze to pravdepodobne nie je lahke.
vie mi niekto odpovedat co robit?

ROZUM

RNG
nemam teraz cas na dlhsiu odpoved tak len tolko, ze dakujem za reakciu a priznavam, ze nieco na tom bude. kazdopadne som presvedceny, ze svet je potichu ovladany chemickym/farmaceutickym priemyslom...bohuzial