Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chirurgicke odstranenie zubu

Príspevok v téme: chirurgicke odstranenie zubu
katarina

pred nedavnom mi zacali rast posledne zuby tak zvane osmicky alebo "zuby mudrosti"...stomatolog mi odporucil, aby som si ich dala chirurgicky odstranit vo fak. nem. v Martine, pokial niesu este uplne vyrastene...pretoze moja sánka je malá a na tieto zuby uz niet miesta. Ak ma niekto skusenosti ci sa treba objednat ako postupovat, kolko to asi stoji alebo kde zavolat, prosim o radu. Panoram. snimok mam z minuleho roku. Dakujem

0000

tak to je zaujimave co to mas za doktora odkial si?no co keby si skusila do najblizsej nemocnice tak to si ma sokovala ze ta lekar poslal niekde ale kde tak to ani sam nevie kde to zijeme

katarina

dostala som od lekara odporucaci listok, ale ku komu mam ist mi veru nepovedal, ked som sa nato spytala, tak mi jednoducho povedal, ze on nevie ako sa volaju.

0000

no tak tomu akosi nechapem to si mas vybavit lekara sama?mal ta posla na stomatochirurgiu kde ta objednaju a vykonaju zakrok taketo ordinacie saa nachhadzaju v nemocniciach teda aspon na vychodnom slovensku to ti nedal ziaden odporucaci listok nikde ta neposlal?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.