CESTOVANIE, destinácie a pohľady na iné národy, kultúry

agina

Uz to tu nie je o cestovani????? Kde vsade ste boli a co doporucujete??? A co naopak nie??? Ja som bola Egypt, Kreta , Taliansko a Spanielsko. Kto sa chysta, poradim.

cat

:)) he-he , jasne, ze chcem, mozes pisat sem lucia.kata@post.sk . ja uz neviem, ako si mam najst nejaku normalnu pracu..vzdy sa pre nieco nadchnem..idem to robit.. a potom zistim, ze ma to nebavi..no som normalna??asi sa prilis nadchynam..:))

bubinka

ozaj, ak budes chciet vediet o jednom projekte o cestovani po celom svete, daj mi vediet, dam ti na seba mail a mozme pokecat:)nechcem to tu verejne rozsirovat, aby s ato nezneuzivalo

bubinka

ahoj cat, neboj, ja som na tom tak isto, spievam horsie nez hocikto z hviezdnej roty :p a obkreslit viem tak akurat nieco cez kopirak :))
inak, kolko ma srokov, ak sa smiem spytat?:)

cat

helou :)no vidis, tak to si na tom lepsie ako ja, ja este stale netusim, cim sa chcem zaoberat..v testoch mi vysiel umelecky a komunikacny smer..akurat ze spievam len sprchove opery a namalujem tak domcek s kominom...

bubinka

hej hej, vsak sa uvidi, vsak niekedy si ju pak pozri a uvidis:) kazdopadne som moc happy, lebos trasne dlho som nevedela, cim s achcem zaoberat, nic ma nebavilo a teraz uz viem, co chcem, co ma bavi a ako to pospajat cele:))

cat

takych cestovnych aktivit zameranych na aktivny cestovny ruch. pritiahnut turistov na sr. mozno ta tvoja stranka nebude len o tom, ale ak to bude v jazykoch, oni si to isto precitaju a na zakl. toho sa potom zariadia v buducnosti.. :)