Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

dd

mrvulka aj ja poprosim :) ja sice torty moc nepeciem zatial, len ked som bola mensia, tak som pomahala vzdy maminke..ale ktovie, mozno ma to raz chyti..maminka raz upiekla nadhernu tortu - kosik plny ruzi..skoda, ze nie je zvecnena..bola naaadhernaaaaaa!!! :) pamatam si ju, ako keby som ju teraz videla :)..
lleilla - neboj, urcite sa dockas aj Ty..a na negativa a problemy predom nemysli!mysli hlavne pozitivne :) uvidis, ze vsetko pojde dobre..ja som inak tiez este studovala, ked sa nam narodila dcerka..mesiac po poslednej skuske 4.rocnika letneho semestra som porodila..

lleilla

mrvulka mozem poprosit na inspiraciu?by ti malo ukazat mail,kliknutim na nick,dakujem-mozem ti poslat par fotirk tort,ale nie moja tvroba,len asistencia:o)

lleilla

dd,vies ja milujem deticky,strasne ich mam rada a keby som nestudovala,tak by som hned uvazovala uz o vlastnom a ak mam pravdu povedat,uz som si aj poplakala a nie raz,ze ja sa trapim skolou a zivot mi uteka,ci stihnem vobec do 30 babo,ci nebudem mat nejake problemy pri otehotneni a straaaaaaasne vela otazok-uplne z opacneho konca ako Lenka,asi kazda z nas ma to svoje trapenicko:o)

mrvulka

baby,idem sa dať na pečenie tôrt ...to ma už z domu nedostane nikto a nič.Dúfam.aspoň myslím,že ma to bude baviť.Doteraz som piekla medovníkové chalúpky ale to len pred vianocami -.ak by ste chceli vidieť,napíšte meily a pošlem

dd

lleilla, co by si nepasovala..vies ako sa hovori..dobrych ludi sa vsade vela zmesti :)to nie je ziadne pravidlo, ze tehotne a mamicky sa musia kamaratit len s tehotnymi alebo mamickami :)

lenuliatko

ja som sa velakrat tam chcela zaregistrovat ale nechce mi to nacitat.proste ani za pana.nerozumiem.no nic dufam ze raz sa mi to podari.
ak sa tu to co riesime nehodi tak tu uz nebudem pisat aby sme to nerozoberali.