Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenuliatko

ale man uz to fakt dozralo.urobila som zle keed som jej to povedala?mne to moze byt jedno moja mama to nie je nikdy mi s nicim nepomohla nemam jej byt co vdacna ani nic dlzna.
marek to pocul len stal ticho a potom povedal:mama mala by si uz ist myslim ze to stacilo.

leerka

lenuliatko a co ti povedla svokra na to, ked si jej jpovedala, ze je trafena.... ale dobre jej tak, sak to rovno komando k tebe mohlo dojst.... take kraviny ju zaujimaju a ved t oneni jej dom , tak co sa stale do vsetkeho miesa, a ze sa jej nepacia tvoje zaclony...ved ani ona tebe sa nepaci, a musis ju trpiet....

mrvulka

a tak sa ti muselo uľaviť,že leni.Poznám to,keď dostaneš niečo von zo sbea,keď ťa to dusí.Dobre si jej dala.tak jej treba.veď ani tebe sa nemusia páčiť jej záclony.do frasa,tak to je krava.Koľko má rokov?Marek nech mi prepáči,že tak nadávam na jeho mamu.

lenuliatko

no tak ona sa fakt dovalila....:D :D nasla som v sebe este poslednu stipku odvahy a nakoniec aj sily a povedala jej ze je podla mna trafena ked mi toto robi.
mozno som to prehnala ale ona mne povedala ze som neporiadne decko lebo ked prisla k malej do izby bol tam par veci polozenych len tak.ako napriklad alexkine dupacky teplacky a jedno tricko.no neskutocny neporiadok:D hruza fakt.potom zasla do marekovej pracovne a kricala pomne ze preco nema pekne tie sanony naskladane a neutrety prach ci co.a ja ze no prosim?!ja nie som po prve upratovacka a nepotrebujem mat totalny poriadok a po druhe marekovi sa do papieroch nemiesam lebo este nieco inde uozim alebo co a bude zle.potom zasla k oknu a pytala sa ma a preco tu mas take zelene zaclony?ved to sa mi nepaci.
no tak to som uz nevydrazala povedala som jej ze je trafena.
ale inac pohoda :D

dd

dobre, ze sa Ti polepsilo :) som rada..na svokru sa vy....zbytocne sa len na nej rozculis...a ked Ta chce kontrolovat co robis, co si jej zamestnanec???nech sa uz da s prapacenim vypchat s takymi blbostami..co ju je do toho, co robis...!

lenuliatko

ved aj ja si myslim ze je skoro na zubky ale vies ze kazde dieta je ine tak sa chcem len pripravit.viem ze prve zbky vychazdaju tak okolo 6.mesiaca asi.ale taka je divna nejaka.a nemoze to byt tym ze ju nekojim teraz?ja fakt neviem.

tak sa teda vyliecte.teraz je take pocasie divne vselijake.ja uz by som aj rada vyadla vonku niekam.na tu chatu pojdeme mozno zajtra.uvidime.ale ako psychicky sa citim lepsie a aj stym nervom a tavrou je to lepsie.uz som kusok krajsia :D
akurat nam domou volala svokra.ze co robime a ci som doma ze ma pride skontrolovat co robim.posriem sa z nej.este jej vynadam zato ze malu nakazila.

dd

no bolo by to este vcelku skoro na zubky, aj ked je to velmi individualne..takisto sprievodne priznaky su velmi individualne..Betke nebolo dokopy nic, ziadna teplota, choroby..akurat tie spuchnute dasienka, bola troska nervoznejsia a menej papavala...prvy zubok jej vysiel presne ked mala 8.mesiacov, bola som cela hotova, stastna, bez seba :D.na teplotu jej davam paralenove cipky do ritky..sice teraz poslednych par krat sa jej to moc nepacilo, ale pirulu neviem, ako by som do nej natlacila :D.
no sme chori..Betka dost kasle a ma straaasny soplik..davam jej kvapky od doktora - fenistil a stoptussin a do nosteka take hnede, co namiesavaju v lekarni na predpis..ja tiez papam hedelix a tantum verde pastilky cmulam :)

lenuliatko

no skoro sme sa vsteci opili :D
chori ste?a coto?pocuvaj ked sa malej tlacili zubky mala horucku a take spuchnute dasna?lebo mne sa zda ze ma mala zvysenu horucku.nemozu jej ist zubky?to asi nezisti hned tak ze jej prejdem prstom po dasnach nie?co si jej davaa na horucku ked bola malinka?

dd

no vidis Lenka! to je super, ze Ste sa takto dobre zabavili :)aspon si sa dobre odreagovala a prisla na ine myslienky :).nas stale trapi choroba..no ale co uz..snad sa to uz bude vyvyjat k lepsiemu :).

lenuliatko

mrvulka dobry napad :D :D to by sme teda dali dokopy nejake tie skusenosti a bol by ztoho dobry trhak :D
vcera sme mali doma mensiu party.marek zavolal tu moju kamosku a jeho kamarata :D s viktorkou a mali sme mensiu party doma.presvedcil ich aby unas spali.malu sme ulozili do detskej ku alex.mame taku prenosnu postielku tak tam sme ju ulozili no a my sme kecali skoro do rana pozerali filmy a fotky a rehotali sme sa natom.potom sme si pozreli nasu svadbu :D tiez sme sa nasmiali.
takze som sa zabavila po dlhom case.dobre mi to padlo.