Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

numero1

Ahoj Lenka.Uvidis,dostanes sa z toho,len to potrebuje trosku viac casu.Ako som uz pisala v mojom okoli poznam viac ludi,ktori tiez prekonali zapal trojklanneho nervu a vsetci sa z toho dostali bez nasledkov.Dokonca mojej tete sa usta dali na miesto az skoro po troch mesiacoch liecby.A moj velmi dobry kamarat tento zapal prekonal po dva razy a uz po dvoch mesiacoch by si nepovedala,ze nieco take mal.V kazdom pripade ti drzim palce,aby sa ti to uz zacalo zlepsovat,aby si zacala mysliet trosku pozitivnejsie,lebo takto sa iba trapis a citi to aj tvoje okolie,najma dcerka.

lenuliatko

baby ja by som tak rada napisala nieco pozitivne ale vobec sa necitim dobre.proste ma to zlomilo.nie som asi taka silna ako som si myslela.

marek by chcel ist niekam na nejaku chatu aby sme boli samy a trochu sa nadychame cerstvehu vzduchu.

dd

ahoj Lenka :) no konecne si tu opat:)!
neboj sa, ved sa Ti urcite polepsi..aj s Alexandrou uvidis co a ako, mozno ze nezabudne na prsnik a budes ju po dobrati liekov moct dalej dojcit..a hlavne, ked sa stale zenie za prsnikom..priznam sa, ze mne to uz na Betke niekedy aj vadi, lebo je ozaj az moc zavisla..ked si zmysli, ze ju musim nadojcit, tak ju nepresvedci o opaku nic..a je schopna aj revat vkuse, len aby dosiahla, co chce.. a na vylet by ste kludne mohli ist..mozno niekam mimo mesto sa prejst kusok..je pravda, ze este nie je najlepsie pocasie, ale podla mna sa cosi da vymysliet..ved uvidis, vsak sa Mareka popytaj, co ma na plane..a ked sa necitis na to, nech Ta neberie medzi ludi..ale len tak niekde "mimo civilizaciu"..

lenuliatko

vies ze ani neviem.netusim.mozno ma prefuklo alebo co...
idem lebo mala place tak zajtra sa ozvema
ahoj.a dakujem ze si mi tu povzbudila manzela :D

leerka

ale viem si to predstqavit...mali sme profesora na vyske a ten podcenil zapal a tiez mal ochrnutu polovicu tvare, takze viem ako to vyzera....je to hrozne.....dufam, ze sa z toho co najskor dostaness....a co tak z nicoho nic ti zacalo....

lenuliatko

no to ani nahodou.na prechadzku asi tazko ani medzi ludi.keby si ma videla.ono ani to na prvy pohlad tak nevyzera a nevidno ale ked chcem nieco povedat alebo sa usmiat proste katastrofa.ostanem asi doma zavreta :(

leerka

hm sa ti asi ani dvakrat niekam nechce ist...ale mozno sa trosku uvolnis a zabudnes na to aspon na chvilu, ked vypadnes niekam medzi ludi.....na neaku prechadzku alebo vylet....

lenuliatko

ked doberiem mam sa ukazat.ale ja nevidim velky vyznam v brani liekov.ako rada by som ich prestala brat budem si svieti bioptronovou lampou a pojdem na masaze.ja chcem este malu kojit.nechcem uz brat lieky.tak sa to neporiesi.uvidim co este urobim.
no marek chce ostat doma vravel ze snad sa mu podari aspon dokonca tyzdna a ze mozno cez vikend by sme niekam vypadli.len neviem ako kam chce ist.
ja ani nedokazem rozmyslat teraz vobec som z toho vsetkeho taka podlomena sa citim uplne taka nepouzitelna.