Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

_Marek

no ja sa teda tesim ako maly chlapec.Len neviem ako bude jest.hovorit moze uz.Bude chodit na masaze a vravela ze vyskusa tu lampu a ked nezaberie skusi akupunkturu.ona sa najviac boji ze jej ostatnu nasledky ze jej ostat vykrivenie ust a tak.je nestatsna z toho.

mrvulka

no vidíš,tak nech ju skúsi používať.nie všetci lekári sú za používanie lampy,ale z mojej skúsenosti vlastnej ale aj z ambulancie -je to perfektná vec.tak sa budete tešiť spolu,KONEČNE.To bude radosti....aj keď sem tam cez slzy,ale predsa budete spolu.

_Marek

mame biopronovu lampu.ta je este lepsia ako ta klasicka bioptronova to zelene svetlo.ta nasa ma cervene ale je tusim aj nejakym modry.Lenka ju kupila lebo ma presviedcala otom ze je dobra na vsetko ci na kozu alebo klby zuby na bolesti hlavy...Tak sme ju teda kupili.
idem ponu o 4.Urcite sa vam ozve.Inac dakujem za podporu a za pokec.Pomohlo.Nemal som sa vlasten ani komu vykecat.Uz chapem Lenku rpeco tu chodi ze si tu nasla nejake zname a proozpravate sa o hocicom.

mrvulka

no,super.ak bude môcť,nech niečo napíše.my ju vzpružíme,že babenky?A Marek,ja si tiež myslím,že na tom nemáš absolútny podiel viny.Lenka keby nechcela,tak by nešla.Určite sa tešila na nové bývanie.ak by ste mali bioptronovú ,nebolo by na škodu používať ju.je to dobrá vec aj na takýto zápal.

_Marek

tak ked si toto precita bude vediet ze som sa obvinoval z toho.uz je to jedno asi.
budem sa snazit ju zajtra odtial dostat lebo ma tu porazi bez nej asi.mala ju potrebuje a aj Lenka ju.

dd

Marek, vobec sa neobvinuj, presne ako napisala Leerka, nevies vobec, kedy a kde to ma pricinu..a mozno by sa to stalo aj na byte..nevies..ja sa napr.aj cudujem, ze sa mi tiez nieco nevyvrbilo pri tych vsetkych stresoch, co som mala..ale tiez nemozem vediet, ci sa to neodrazi niekedy v buducnosti na zdravi..ak Ti mozem poradit, nepremyslaj uz nad minulostou, ci si to zapricinil, ci nie, ale premyslaj nad tym, ako Lenke aj tieto dni trapenia sprijemnit a ako ju povzbudit.to bude pre nu lepsie, ako ked este aj na Tebe uvidi,ako sa trapis a obvinujes sa z toho, co sa jej stalo..

_Marek

Davali je do zily.A mozno uz je aj nieco kasovite ja neviem nepytal som sa jej nato.Chcela len vediet ako sa ma alexandra ci to zvladam a co doma ci je vsetko ok.