Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

moniqa87

dakujem zuzi, ano viem, aj ked som netusila, ze niekedy zrovna ja nieco take vypustim z ust, ale viem to...
tak teda dam vediet asi za tyzden, aj ked nejaky moj siesty zmysel mi vravi, ze sa nemylim, tak uvidim

zjuzjika

no ved jasne, mudrejsia budes az ked si urobis test... a tak neboj, rodicia to preziju, ved mate dost rokov na to, aj ked ako je to skoro..ale to uz vy musite vediet... ved vy budete za to zodpovedni a ak vies ze on je ten pravy, tak nevidim problem.....

moniqa87

tak zhruba mesiac a pol, on ma 23... len teda trocha mam obavy z reakcie rodicov... ale tak snad to zoberu sportovo, okrem toho este nic nie je potvrdene, tak nebudem predbiehat...
len neviem co s tym skotskom ak teda budem tehotna, asi to zrusim...

zjuzjika

tak to som potom rada, ak by ste to aj chceli... som myslela ze este nie...a som rada, ze ti to s tymto vyslo...a drzim palce... a ako dlho ste spolu a kolko ma on rokov?

moniqa87

zuzi, viem sme spolu kratko, ale chceli by sme, co je sice mierne sialene, ale kazdy vztah je iny... :-) takze v poho