Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

dd

Desmodka, fajn, ze si sa ozvala a ze vieme, ze zijes..ja sem chodim kuknut, ale neprispievam vela..len obcas cosi napisem, kde viem poradit a temy, ktore ma rozculuju, ani necitam, rovno zatvorim a nezapodievam sa dalej :)

DESmodka

jeeeej o desmodke bez desmodky :D, baby zijem, ale sem voooobec nechodim, sak to tu je hrozne... kazdy kazdemu zavidi, vsetci sa tu hadaju a ja taketo ohovaracky nemam rada, tak som tu skoncila, majte sa krasne, drzte sa

dd

ja sem na forum chodim a citam, ked sa mi da a mam cas..ale moc neprispievam..to ma niekedy dost omrzi, pri tom, co sa dakedy docitam..

lenuliatko

musiatko podla mojich vypoctov uz musela davno porodit.a desmodku asi nebavi uz sem chodit :( co ani man niekedy.

lenuliatko

jeeej caw mrvulka...:) pecies torticky???jej to je super :)a ozyvaj sa ozyvaj.tato tema nejako zapadla prachom?co nove?ako deticky?a co nove na vychode?nejaka velka zmena?uz by som sa mohla dotrepat konecne.

dd

ahoj Mrvulka, tak to je super, ej ale hned by som si kus z nejakej mnam torty dala! :D neposles kusok? :)..no my sme sa premiestnili akosi do temy cakam malinke, ale..tam sme sa snazili radit jednej chudak zlatej dievcine, ale nastastie sa skoro vsetko na dobre obratilo :)..takze kludne nas prid aj tam pozriet :)..ale vsak ked aj napises sem, my to zbadame ;)..nech sa teda dari pri peceni, nech su tie torty neodolatelne a perfektne!a hlavne tiez nech Ste zdravi, stastni, spokojni!papa :)

mrvulka

ahojte dievčence.neviem,síce,kde ste sa premiestnili,ale dávam hlásenie,že žijem.začala som sa venovať pečeniu toriet,a tak mi na pc ostalo málo času.ale nevadí mi to.baví ma to,a hlavne teší.Elle,gratulujem.Veď som sa ja čudovala,že 43 cm?:D

dd

Elle, tiez velmi gratulujem k syncekovi!urcite Ste velmi stastni :)!no mala si toho dost,vytrpela si si veru riadne...ja som rodila tak normalne, cca tych 9.5h od prvej kontrakcie..a plodova voda mi odtiekla asi 2h pred prvou kontrakciou..ale aj synceka mate veru riadneho "valibuka" :).hlavne nech Ste vsetci zdravi :)!ja mam tuto temu v oblubenych a vzdy ked sa sem prihlasim, tak pozeram, ci niekto prispel do mojich oblubenych, takze si tuto temu tak sledujem stale :)..len sme sa s Lenkou troska "premiestnili" :) k dalsej skvelej holke do temy :).majte sa kraaasne! :)