Poradte ako viete - chcem schudnut

Príspevok v téme: Poradte ako viete - chcem schudnut
dada

Ludia ahojte!mam 50 kilo a vysku 166 cm a vlastne ja necem chudnut bo som uz schudla ale ajtak mam velke brucho robim brusaky ale nejde to vzdy ked sa najem sa mi urobi velke brucho napuci sa mi nechapem preco mate aj vy nieco podobne alebo mi poradte co stahuje zaludok okrem citronovej stavy a jablcneho octu prosim dakujem vopred

goniometry

je naozaj pravda, ze doobeda a teda hlavne na ranajky mozem toho zjest viac a kludne aj sladke a do vecera to spalim???lebo niekde som to videla napisane a mam strasne rada sladke, neviem sa toho zbavit :(mam 16 rokov a 174cm/67kg...

danielah

eva222: Nejest po 17 hod. je blbost na kvadrat, mytus hodny cloveka z minuleho storocia!
Ak budes jest pravidelne a v mensich intervaloch (po 3 hod.), zjes toho nakoniec menej, ako pri takychto experimentoch. A navyse bez pocitov hladu...
Ak ale robis taketo velke pauzy, tvoj mozog to vyhodnocuje praveze ako nesystemovy stav s hroziacim nedostatkom potravy a prepina na setriaci rezim. A vtedy nielenze sa nechudne, ale prave naopak - organizmus produkuje enzymy a dalsie latky, ktore do maxima podporuju ukladanie tuku. A ked s tym prestanes, mozog zaveli na navrat do normalneho stavu... a dostavi sa tzv. jo-jo efekt i s kilami navyse...
Dodrziavas 2,5 az 3 litrovy pitny rezim? Lebo bez toho to tiez nejde...
Absurditou je i mytus, ze brusaky su na prekreslenie brucha. Tie ho spevnia, odstrania tuk z tychto svalov, no nie uz vsetok ten podkozny nad nimi. Na to su ine cviky. Najdi si fitko s dobrym trenerom, ten ti urcite poradi...

eva222

Ja mám ten istý problém postavu super som spokojná iba brucho mi vadí, ked si sadnem to sadielko nevyzerá dobre a prito bicyklujem na stac.bicykli poctivo denne 30 minút a urobím 150 brušákov.Skúšam teraz nejesť tretí deň od 5tej tak uvidíme

ferdo

Ahojte, mam problem so svojim bruskom. Postavu mam dobru len brucho mam jak tehotna, kazdy den robim brusaky a aj chodim 2x do tyzdna cvicit aerobik.Stravu mam dobru,jem vsetko, ale po 18.00 hod nejem nic len ovocie a pijem vodu.Ale neviem sa zbavit chuti na sladke, moze to byt tym,ze kazdy den mam sladkost?Velmi by som chcela mat pekne brusko,co mam robit,prosim poradte mi. dakujem.

fifa

Ahoj ak si už schudla a na bruchu sa ti drží ,,pneumatika" treba to iba spevniť ale neodporúčam doma brušáky, pretože tie nikdy niesú poctivé,ak si chudá potrebuješ už iba spevńovať(posilka)existuje asi 1000 cvikov na brucho.Sťahovanie žalúdku nemá stály efekt,dobre by bolo ak by si mala prav. stravu a vypestovala si pravidelný tréning.

Anka902

Ranajkuj obeduj a to je vsetko potom treba uz len vela pit najlepsie cistu vodu a hlavne vydrzat lebo prve dni su krute.