Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svrbenie pri "vchode" do pussy

Príspevok v téme: Svrbenie pri "vchode" do pussy
D_nika

Baby, stalo sa vam niekedy, ze vas tak neprijemne svrbela ta oblast malych pyskov a vchodu do posvy? Mna to nejako otravuje uz od vikendu, ked sme mali s priatelom trosku divokejsie dni.. Myslite, ze by to mohlo byt nieco ako alergia na kondom, alebo take cosi? Lebo sme mali ine ako zvycajne (durexy) a neviem, ci nahodou to nemam nejake podrazdene, alebo tak... Stale to tam mam take vlhke a ked sa "poskrabem", alebo tak, ked sa to uz proste neda vydrzat, tak mi ostane na prstekoch nieco take belave, bez zapachu.. ale vytok by som to nenazvala, vzhladom mi to pripomina mazlavy, zle rozotrety krem.. co to moze byt?

D_nika

takze - dakujem vsetkym, dnes som bola u zenskej, je to zapal v posve, dala mi lieky, ktore si tam mam vkladat + krem na natieranie a malo by to byt ok (Clotrimazolum oboje). a este cosi :D musela som si urobit tehotensky test a zajtra mam prist s vysledkom (negativnym), aby mi pichla injekciu na vyvolanie kramov :) dufam, ze to uz bude vsetko nateraz :D

andyna

Ked je oslabena imunita, ma to vplyv aj na mestruacny cyklus zeny. Antibiotika naozaj mohli sposobit meskanie. Myslim, ze ak nemas zapal v maternici, nemala by si mat meskanie kvoli kvasinkam.Ale kebyze tam mas zapal, bolelo by ta brucho.

D_nika

santalka, nepovedala som, "preco asi" ma to svrbi, len ze mam neprijemne svrbenie... co je na tom? boze, len som sa rozculila na tych poznamkach "mami, svrbi ma kunda :-/"

D_nika

santallka, mam 20 a nemam preco to mame nepovedat. ona s tym tiez mava problemy, tak preco sa neopytat, ked o tom vie viac? boze, to fakt nikoho nema co viac trapit len to, ci sa o svojom zdravi rozpravam s rodicmi, alebo nie? boze, ludia, vazne, nechajte si tie sproste reci...

Lenka - beriem probiotika, ale nejako az tak velmi nemam pocit, ze by mi pomahali... na tu gyndu dufam, ze ma vezme zajtra, lebo je to sakra neprijemne...

andyna - krem som si dala len kvoli tomu, aby mi to zmiernilo to svrbenie a trosku to pomohlo..

andyna

krem je nanic, nedostane sa ti dovnutra - tam, kde je kvasiniek najviac. Treba si dat canesten 500mg a ak treba, tak aj 2x v 4-dnovom odstupe.medzitym si davat floragyn a brat nejake probiotika. Urcite ti to nevylieci samotny floragyn alebo tantumrosa. A krem tiez nie.

Lenka_

Nika, si pisala v inej teme ze si dobrala antibiotika a meska ti menzes. Mas kvasinkovu infekciu ako vysitu, pri penicilinovych antibiotiakach a podobne sa to stava uplne bezne, preto treba sucasne s nimi jest probiotika z lekarne, nie je to az take drahe...Kazdopadne na gyndu, ak sa chces liecit sama tak nejake probio, tatnum rosa na vyplach a nejake cipky ako floragyn...ale bude sa ti to vliest,ak nevyliecis dokonale.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Svrbenie pri "vchode" do pussy - Fórum - ZDRAVIE.sk