Tehot.test pozitivny??

Príspevok v téme: Tehot.test pozitivny??
waneska

ahojte baby,potrebujem poradit pred tym nez pojdem gynek.vcera som si robila teh.test-GS Mamatest comfort.a ukazalo sa mi na testovaciom okienku slabucka ciarka.Na tom druhom okienku bola viditelnejsia,takze test som si robila spravne.S priatelom sme boli pred 6 dnami,(vtedy som mala prave ovulaciu)mate niektora skusenosti s tymto testom?je spolahlivy?chcem si urobit este dalsi test, pretoze tento som si robila asi moc skoro...

wikinka

ahojte,no ja som mala v pondelok dostat menzes a este stale nic,vcera som si spravila tehotensky test a vysiel negativny,no ale jak som ho dnes rano chcela vyhodit uz tam boli 2 ciarky co to znamena?tak som v tom?ved tehotensky test uz za 3 minuty by mal ukazat vysledok,o babätko sa snazime uz 2 roky

waneska

ahojte holky,ja som si robila dalsi test a tam bola este slabsia ciarka.gynekolog ma dovolenku,tak az pondelok pojdem k nemu,ale volala som inemu a ten povedal ze to je pozitivne ked je aj ta druha slabsia.no neviem to stale na 100% tento vikend bude pre mna velmi dlhy..

helenaxxx

ahoj waneska no ja si myslim ze test dopadol spravne.....objednaj sa k lekarovi a aj on ti to potvrdi po odbere krvy.