Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

cytologicke vysetrenie

amika

vysledky citologie su oznacene znamkami. Ak dopadli dobre,tak je znamka 1 alebo 2. Ja som mala 3,ktora sa zvysovala na 3a,potom 3b,cize som musela ist na konizaciu.

aknaj108

Dnes mi sestrička povedala,že výsledky z cytol.vyš.sú,že mi vyšla 2.Nevie niekto,čo to znamená?doktor mi o tom povie až na budúci týžden viac tak som chcela dovtedy vedieť viac.Ďakujem

lenush1111

ako casto sa robi cytologicke vysetrenie? a musi ma objednat moja gynekologicka, alebo sama mam za nou prist, ze ziadam o cyt. vysetrenie?

leerka

no nie som si sice uplne ista, ale myslim, ze to znamena, ze si mozno nemala najlepsie vysledky a o tri mesiace ti musia zase urobit cytologiu...... ja ked som volala, povedali mi, ze mam zle vysledky a mam prist o 2 mesiace takze to asi bude ono

zuzika6

Baby ja som bola na kontrolnom cytologickom vyšetreni,Je to vlastne ster z krčka maternice.Ale čo znamena posunute vysledky,fakt neviem.

lenush1111

tiez by ma to zaujimalo.. ako prebiehalo cytologicke vysetrenie? bolo to take klasicke vysetrenie ako ked sa chodi na kontrolu..?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

cytologicke vysetrenie - Fórum - ZDRAVIE.sk