HAK A KRAMY???

RNG

Hak je neprirodzeny zasah do hormonalnej rovnovahy, narusi to cely cyklus. Niekomu to vyhovuje(antikoncepcia, acne, , nenej period) ale je za tym vzdy cena-narusenie prirodneho chodu sa odrazi na zdravi..
Niekomu dokopy malicko a je to prijatelna cena pre neho, niekomu hodne a stava sa to zdravotnym problemom.
Preto ja som radsej zastancom chemickej antikoncepcie(znie to vystrasujuco, ale jedna sa len o slabokysle kremy-peny, ktore na par hodin zabijaju spermie a za par hodin ich telo vyluci, Kleopatra a generacie po nej na to pouzivali kysle vino a ocot, dnes je to Nonoxylova pena a pod, podla dnesnych nazorov predpotopne, ale bolo to pouzivane uspesne v 50-80tych rokoch minuleho storocia, miesto chemikalii (hak), ktore idu do celeho tela)

ninak

myslela som to ak ze sa nic nedeje ze ziadne krvacanie nic...kramy mi trvali 7 dni bez hak a teraz som to zacala brat a po 1 dni sa to cele stoplo...tak nechapem:-(a bojim

qiu

to že po nasadení HAK ti prestane mens. je normálne, dober blister a cca o 2-3 dni dostaneš mens. a takto to už bude pravidelne sa opakovať.