prosim o pomoc, bradavicky na genitaliach

Príspevok v téme: prosim o pomoc, bradavicky na genitaliach
Katuska

gynekolog mi nasiel v oblasti genitalii 3 male bradavicky, ktore su virusoveho povodu, prenasaju sa pohlav.stykom. ja som vsak pohl.styk nemala uz rok, a ineho sex.partnera ako svojho manzela som nemala, on mal predomnou jednu, ale to uz bolo pred siestimi rokmi. lekar tvrdil, ze moj manzel mi to musel "dat", aka je vsak inkubacna doba?je mozne ze sa to objavilo az tak neskoro?prenasaju sa tieto bradavicky aj inak?slinami, rukami...?liecba vraj nie je mozna, jedine odstranenie-co odporucate? vdaka za odpoved

RNG

oprava, selen, Bulgaricus.
Este raz zdoraznujem, virusy su v vsade tele, nielen v bradavickach, preto odstranenie dusikom, kremami, vypalenim a pod neodstrani problem, zjavia sa znova a casto pracuju aj bez vonkajsieho prejavu.

RNG

genitalne bradavicky su prejavom rozmnozenych virusov hpv(human papiloma virus, papiloma=bradavica), niektore z tych virusov su spojene s moznostou vzniku rakovin(krcok maternice a hrdlo)
Preto treba proti nim a inym virusom v tele(a kqazdy ich mame plno) bojovat zvysovanim viralnej imunity. Tema uz bezala mnohoktat pri roznych virusovych. Zopakujem potravinove doplnky zhruba zoradene podla ucinnosti:
zinok, selem probiotikum Lactobacilus bylgaricus, L-lysin, aloe vera, echinacea, baza, astragalus, oreganovy olej, GSE,lapacho, collostrum extrakt z olivovych listov a najsilnejsi-chaparal(larrea tridentata). Tento ma vysledky porovnatelne s najlepsimy syntetickymi antiviralnymi prostriedkami(liekmi) a to prakticky bez akychkolvek bocnych ucinkov.

moncici

mile damy... momentalne som tento virus prekonala a to vdaka masticke s nazvom wartec... trvalo to asi 4 dni a tie male potvory mi uplne zmyzli. nechcem to zakriknut ale naozaj tam nic uz nieje... masticka je pomerne draha ale ucinkuje, teda aspom mne zabrala... som rada lebo to bol strasny pohlad tam dolu...

ipolita

Áno súhlasím s werewofom, bradavičky na genitália vznikajú hlavne aj vírusom. Na bradavičky úspešne pomáha biolampa.

werewolf

Kondylomy nie su prenosne len pohlavne, vzduchom samozrejme nie :), ale daval by som si pozor vo verejnych kupaliskach a podobne. Taktiez mozu vzniknut kvoli zlej hygiene.

micinka

a dokonca manzel by si to vsimnut mohol ale ani nemusel..pokial si nevzal lupu:) to myslim v dobrom..Nemajte strach.

micinka

za malo :)Ono je to zakerna choroba..nie v tom zmysle ze nieco strasne ale v tom zmysle ze niekedy si to clovek nemusi ani vsimnut..dokonca ani zensky lekar..poradte sa z lekarom a uvidite ze vam povie ze najrozumnejsie bude ak si to nehate odstarnit..nieje tonic starsne..Hlavne ze budete zdrava.Rada som pomohla..
Vela stastia :)

Katuska

micinka, dakujem, som fakt v rozpakoch, manzel mal inu sex.partnerku pred 6 rokmi, odvtedy iba mna. je to uz vlastne nejakych 5 rokov co zijeme spolu pohlavne, no od septembra min.roku sme spolu nemali ziaden pohl.styk, kedze pracuje v zahranici. mozno to fakt uz mam dlhsie, ale to by si manzel urcite vsimol

micinka

Katuska to fakt neviem preco po roku..inkubacnu dobu som vam povedala..je dost moze ze sa vam to objavilo skor ale nemuseli ste si to vsimnut..mam priatelku ktora s i to nevsimla pol roka..ani jej gynekolog..nesvrbi to neboli to..a mozno u vas ta infekcia prepkukla naozaj do tych 4 mesiacov ale tir bradavicky mohli vystupit az teraz.cize asi nezxalezi na tom kedy sa vam bradavicky objavili.