Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mozem kombinovat sirove mydlo s pityolom???

ifka

ano,mozes kombinovat.po umyti sirovym mydlom si kludne na noc daj pityol.ustierhni,aby ti plet velmi nevysusalo.pityol len na vyrazku.na cistu plet nie.

dedo_vsevedo

Zistil som jeden podstatny poznatok,najma na sebe.Ked som si asi pred mesiacom umyval tvar jeden krat denne vecer a vobec som sa nedotykal tvare pocas celeho dna,tak som mal tvar ako babatko:-) a teraz asi posledny tyzden som si umyval tvar tri razy denne a vytlacal vsetko mozne,tak mam zhorsenie tvare asi o 20%.

pityol

Ja suhlasim, bud Pityol, alebo sirove mydlo. Ja pouzivam Pityol na tvar a drobne ranky na tele roky rokuce a podla mna, je to najlepsi krem na drobne zapaly a poranenia koze, aky som vobec kedy mala v rukach bez receptu.

..................

ichtamol obsiahnuty v pityole obsahuje velke mnozstvo siry, preto to sirove by som moc nepouzivala, respektive, zavisi od frekvencie pouzivania pytiolu a toho mydla.mozes skusit aj salicylove mydlo alebo s obsahom kyseliny mliecnej, co je anfoderm acido.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mozem kombinovat sirove mydlo s pityolom??? - Fórum - ZDRAVIE.sk